2733
2734
عنوان

کتاب خوب برای رده سنی 14 سال

120 بازدید | 5 پست

دختر من از نظر نوشتاری و انشاء ضعیفه . میخواستم اگه کتاب ادبی خوبی مناسب سن 14 سال میشناسید معرفی کنین تو این وضعیت کرونا و تابستون تو خونه مطالعه کنه و یه چیزی یاد بگیره بلکه سرش از تو گوشی هم بیاد بیرون و علاقمند به مطالعه بشه .

ماهی بالای درخت، شازده کوچولو، وقتی زمان ایستاد

همشون برای رده سنی دخترتون هستن

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کتابی بود راجب به فرح بود سیاسی نبود اصلا راجب آداب معاشرت و صحبت و اینا بود خیلی خوب بود 

اسمش یادم نی 🤔

برام مهم نیست که زشتی ،قشنگی ،چاقی لاغری،قدبلندی،قدکوتاهی،سفید پوستی ،سیاه پوستی ،مسلمونی مسیحی هستی ،بی دینی ،همجنسگرایی ،دوجنس گرایی یا ترنس تو با من خوب باشی منم باهات خوبم همین🦋😊☺️💜🌈
2728

من اون سن که بودم خیلی علاقه مند به کتابای ژول ورن بودم همشونو خوندم

کتابای داوود امیریان هم برای رده سنی نوجوانه، اونا رو هم دوست داشتم مثل جام جهانی در جوادیه و رفاقت به سبک تانک و...

شازده کوچولو هم خیلی شیرین و خوبه، مزرعه حیوانات، دن کیشوت

با خودش وارد سایت انتشارات های مختلف بشین و اسامی کتاب‌ها رو ببینه و یک مختصر ازشون بخونه و انتخاب کنه. انتشارات پرتقال، نشر هوپا، انتشارات قدیانی، انتشارات محراب قلم