2733
2734

شاید یکی چاره نداشت شاید خیلی حالش بد بود خب.  ادم نه اینجا ارامش داشته باشه نا اون دنیا 

شما هنوز نورالدین قاتل رو نشناختین باباگیان😎
کسی که واقعا قصدش خودکشی باشه اونقدر روش فشار هست که مطمئن باش به حلال حرومش کار نداره

من الان قلبم داره کنده میشه دوروزه نخوابیدم شایدم بقول تو هنوز بع ته خط نرسیدم .نمیدونم تقاص چیو میدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دین جوابت رو نمیدم چون دین دار نیستم

ولی از لحاظ علمی و طبق چیزی به نام اثر پروانه ای تمام اتفاقات این دنیا بهم مرتبطه 

مرگ شما فقط روی زندگی خودتون اثر نداره

روی زندگی هزاران نفر در سر تا سر دنیا میتونه اثر بذاره :)

2731

چون خدا گفته دست منه نه دست شما 

از کجا میفهمی شاید این درد و رنجا حکمتی داره؟

چند سال دیگه حکمتش رو میفهمی .

اگه خدا بخواد نباشی سر و مر گنده هم ک باشی شب میخوابی صبح بیدار نمیشی 

پس دخالت نکن تو کار خدا 

با دین جوابت رو نمیدم چون دین دار نیستم ولی از لحاظ علمی و طبق چیزی به نام اثر پروانه ای تمام اتفاق ...

اخه من زندگی خودمو نمیتونم جم کنم چ برسه 1000 نفر دیگه 😑

2738
چون خدا گفته دست منه نه دست شما  از کجا میفهمی شاید این درد و رنجا حکمتی داره؟ چند سال دیگه ح ...

دارم روانی میشم بخدا اگه حالمو بدونی انگار سوزن کردن تو کلم مغزم از شدت فکر داره. تیر میکشه خب مگه گناهم چیه حکمتش چیه

ذات آدم دنبال حقیقته .. به دنبال فطرتشه

راه دررست نمی شناسیم و ابلیس صورت مسئله میخواد بگه پاک کن

چون خدا همه بنده هاشو در طول زندگی چندبار دستشون میگیره

راه درست رو به روشون میزاره 

یعنی مستقیم تو مسیر درست میزارشون یکجور اجباری..

این به ضررر ابلیسه که تو فرصت داری

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
چون سال قبل از کنکور و با فشارهای خانواده و ... از این افکار به سراغ آدم میاد ولی چند سال بعد به همی ...

کنکور دادم رفت .مشکلم چیز دیگست 

دنیا پیچیده تر از چیزیه که شما فکرش رو میکنی:) اگه کمکی بر میاد از دست من بگید شاید مشکلتون قابل حل ...

نه عزیزم ممنونم . من که خودکشی نمیکنم مطمئنا ولی کاش خدا هم یه نگا بهم بندازه 

2706