2737
2734
عنوان

اونایی که ازدواج فامیلی کردن بیان

282 بازدید | 32 پست

من و همسرم دختر خاله پسرخاله ایم 

ازمیش خون و ژنتیک قبل از عقد رفتیم . الان نزدیکای 1 ساله عروسی کردیم و دوباره میریم آزمایش ژننیک 

اما سوالم اینکه وقتی این ازمایشم تموم شد و اجازه دادن بچه دوباره چیزیش نمیشه ؟

اگه شما ازدواج فامیلی کردید و بچه دارید بچتون سالمه ؟ 

نگرانم بعد از ازمایشم نشه اعتماد کرد

منوهمسرمم دختردایی پسرعمه ایم منم خیلی نگرانم ولی ما قبل عقدم آزمابش ژنتیک نرفتیم

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی جان شرمنده ولی برام سوال پیش اومده

اونایی ک ازدواج فامیلی میخوان انجام بدن قبلش فک کنم دوتا ازمایش باید بدن درسته؟ چ ازمایشی هس؟

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2740

توی اقوام همسرم هستن با همین نسبت شما..تست ایتارو نمیدونم دادن یا نه..ولی مثل اینکخ باید یک دارویی میگززفتن قبل بارداری یا حین بارداری..سر بچه د‌وم نکردن بچه با مشکل دنیا اومد..یرای سومی باز درمان کردن سالمخ

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من نکردم 

ولی خیلی ها رو میشناسم بچشون سالمه 

یک جفت سه تا بچه دارن سالمه 

یک جفت دیگه ۶ تا 

یک جفت دیگه ۲ تا 

این خانواده ای که ازشون حرف میزنم همه فامیلی ازدواج میکنن معمولا ،نشنیدم بچه هیچ کدومشون مشکل داشته باشه 

ولی خب شما خیلی هم مراقب باشید باز

.
ما ک کلا نرفتیم  ان تی و انومالی رفتم تو بارداری اما ژنتیک نه

مشکلی پیش نیومد الان منم میخوام برم آزمایش ژنتیک قبل بچه ولی همه میگن بری ام پنجاه پنجاس

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
اسی جان شرمنده ولی برام سوال پیش اومده اونایی ک ازدواج فامیلی میخوان انجام بدن قبلش فک کنم دوتا ازم ...

عزیزم من جون خیلی برام مهم بود که از هیچ لحاظ مشکل سایز نباشه حدود 2 هفته ازمایش میدادیم فقط چنتایی بود. از ما حدود 6 تایی میشد قبل عقد هنوز بعد از عروسی رو نرفتم

انشالله که چیزی نیس و نگران نباشید اما بعد عروسی حتما حتما برید 

عروسی کردیم سه ساله ولی بچه نداریم

2706