2733
2734
عنوان

دمیر دیگه از کجا پیداش شد😶

169 بازدید | 13 پست

حالا من از این سریال فهمیدم واقعا وقتی یه چیزی تو سرنوشتت نیست ، واقعا نیست 

یعنی هرچی تلاش میکنی تازه بدترم میشه. 

و اینکه اگه موفق بشن فرار کنن واقعا تا کجا طاقت میارن ک دوتا بچه رو با خیال راحت از پدرو مادرشون جدا کنن؟🤔اینو از نظر اخلاقی میپرسم 

خدایا حافظ همه ی بچه ها باش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا اونو میبینی؟ خیلی چرت شده 

تموم شد دیگه نمیده.اون موقع ک علیهان و زینب بودن و خیلی دوستداشتم باقیشم میدیدم بینم تهش چی میشه

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍

من نکته اخلاقیه خوبی داخل این سریال ندیدم و برام باعث تعجبه ک نویسنده زلیخا و ایلماز رو شخصیتای خوب و اصلی سریال قرار داده ینی واقعا چنین اتفاقاتی تو جامعهشون انقد عادیه

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2740
تموم شد دیگه نمیده.اون موقع ک علیهان و زینب بودن و خیلی دوستداشتم باقیشم میدیدم بینم تهش چی میشه

مثلا مسخره ترینش شخصیت شاهیکاست ک از یه آدم جانی به یه دلقک طناز تبدیل شده و همه یادشون رفته آدم کشته!!!!

مثلا مسخره ترینش شخصیت شاهیکاست ک از یه آدم جانی به یه دلقک طناز تبدیل شده و همه یادشون رفته آدم کشت ...

اونکه خودشم کشته شد اره خیلی آب دوغ خیاری شده ولی میخواستم ببینم چجوری تموم میشه

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍
من نکته اخلاقیه خوبی داخل این سریال ندیدم و برام باعث تعجبه ک نویسنده زلیخا و ایلماز رو شخصیتای خوب ...

الان موقع فرار دارن خودخواهانه رفتار میکنن و بچه مردمو میخوان ببرن و دارن خودشونو توجیح میکنن. 

الان موقع فرار دارن خودخواهانه رفتار میکنن و بچه مردمو میخوان ببرن و دارن خودشونو توجیح میکنن. 

👌👌

حتی قبل از اونم میخاستن فرار کنن مژگانه بیچاره رو وابسته خودش کرد حالا میخاد ترکش کنه😐🤦‍♀️

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن