2733
2739
عنوان

تهرانی ها

650 بازدید | 45 پست

سلام‌ زن داداشم خونه خواهرش سمت دریاچه س ، بعد دائما میگه بهترین جای تهرانه میخواستم ببینم واقعا اونجا بهترین و گرون ترین جای تهرانه ؟ البته که حسود نیستم ولی آخه تا حرف از خونه میشه بدون مقدمه از خونه خواهرش تعریف میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جاش ک خوبه انصافا واینک خونه هاشم گرونه ولی بهترین جای تهران نیست

فرشته کوچولو مامان آسمانی شدی و رفتی انشاالله که این تیکر به حقیقت تبدیل بشه و باردارباشم برام دعا کنیددلم خیلی شکسته دعاکنید باردارباشم 😔😔😭🤲

بستگی داره دقیق کجاش باشه

تهران خونه های دو سه برابر قیمت چیتگر هم داره

ولی جای خوبیه بد نیس

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740

نه بابا ، کجا بهترین جای تهران ، اینهمه جاهای درست حسابی و گرون داریم ، پر از اپارتمانهای سر به فلک کشیده ، من یکی که اصلا خوشم نمیاد 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

خیلی جای قشنگیه خونه هم اونجا گرونه ولی بهترین جای تهران نیست

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖

بهترین جای تهران فرشته اس نه چیتگر

البته چیتگرم برجای خوب زیاد داره ایزدیار مثلا پروژه آسمان 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️