2752
2734

سلام ، من ٩ ماه اقدامم كلوميفن خوردم و سونو دادم با فوليكول هاي ١٨-٢٠-١٦-١٣-١٥ روز ١٤ و ١٥ اقدام كردم ، روز ٨ و ١٠ اچ ام جي زدم و بعد سونو گرافي هم ٢ تا اچ سي جي ...

و شب ١٨ دوفاستون داده بهم دكتر

كسي با اين شوايط باردار شده؟ 

يك تير پريود شدم زودترين زماني كه نشون ميده كي ميشه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من با لتروزول و اچ ام جی نشدم ان شالله شما میشی گلم

منم با لتروزول نشدم عزيزم 😔بهم كلوميفن دادن ... كلي امپول و دارو بعدم ميگن مشكلي نداري واقعا خسته شدم هر ماه انتظار و دكتر و دارو ... 

منم با لتروزول و اچ ام می و اچ سی چی و دوفاستون دوماه مصرف کردم نشدم.این ماه چون عکس رنگی گرفتم هیچ دارویی نخوردم و فقط دوفاستون و اقدام رفتم.موعدم ۲تیر باید صبر کنم

ولی من تعداد فولیکولام کم بود.شما فولیکول زیاد داشتی احتمال داره بگیره.از طرفی میگی تا کی باید صبر کنم تا موعد پریودت صبر کنم. البته گفتی دوفاستون میخوری ک اگه برا تنظیم پریود میخوری و پریودت نامنظم حتی ممکن تا دو هفته بعد قطععععع دوفاستون پریود نشی و بعدش بشی.من خودم ۵ ماه دوفاستون میخورم و تا بیاد تنظیم شه ماه های اول تاریخ پریودت از دستت خارج.پس تنها راهش صبر

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
منم با لتروزول نشدم عزيزم 😔بهم كلوميفن دادن ... كلي امپول و دارو بعدم ميگن مشكلي نداري واقعا خسته ش ...

بنظرم میشی این ماه

فولیکولات خوبن و زیاد

من اون ماه با لتروزول و اچ ام جی یه فولیکول ۲۰ داشتم فقط

منم با لتروزول و اچ ام می و اچ سی چی و دوفاستون دوماه مصرف کردم نشدم.این ماه چون عکس رنگی گرفتم هیچ ...

نه پريودم منظم بود دكتر گفت دوفاستون احتمال بارداري رو ميبره بالا داد بهم ١٠ تا از شب ١٨

2706