2737
2739
عنوان

چه خرافاتی و باور های غلطی شنیدین که برگاتون ریخته🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 116 پست
چقد مادربزرگت خودشو دختراشو زحر داده سر این موضوع هزاران بار حوله رو بشوری 

همین اخلاقشو مامانم هم داره

مثلا میری حموم باید بعدش حوله رو ابکشی کنی😐😐

میشه برام ی صلوات بفرستی؟🌿🤍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرسفره لیوانا ردیف باشن مهمون میاد

و البته عطسه کنی باید صبر کنی ۵ دیقه

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2731
تو آینه شکسته نگا کنی بدشانسی میاری

مادرشوهر من میگه اصلا و ابدا تو اتاق بچه ها اینه نذار نذار بچه کوچیک تو اینه نگاه کنه جن زده میشه اینه ها دریچه ورود حنا ب خونه ادمان یه چیزای ترسناکی میگه

اگه یه چن تا وسیله مث لیوان سر سفرع یا جایی به صورت قطاری دربیاد پشت هم حتما اون روز مهمون میاد خونتون والله اینو بیشتر عمم میگفت میخواست بهم فشار بیارع 😂😂ولی من هنوزم میترسم همش اینطوری میشع بهم میزنمش خدای نکرده مهمون نیاد😔💔😂😂

اینه ی عروس بشکنه اون زندگی داغونه

تو چهارچوب بشینی یا ازبین دونفر رد بشی بختت بسته میشه

قیچی بهم بزنی دعوا میشه

زن حامله و تازه زایمان کرده‌ و تازه عروس بره قبرستون چلّ میفته روش

رو گربه آب بریزی زگیل درمیاری

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2738
2706