2733
2734
عنوان

چه خرافاتی و باور های غلطی شنیدین که برگاتون ریخته🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عه اولی جالب بود😐🤣

جالبیش اینجاس که وقتی گاز میگیرن میگن من زبونمو گاز گرفتم کدومتون دارین راجب من حرف میزنین  

من در سرزمینی زندگی میکنم که در آن دویدن سهم کسانی است که نمیرسند و رسیدن حق کسانی است که نمی دوند...😔🖤♥
جالبیش اینجاس که وقتی گاز میگیرن میگن من زبونمو گاز گرفتم کدومتون دارین راجب من حرف میزنین   &n ...

🤣🤣🤣😐💔

منم شنیدم اگه کف دست راستت بخاره پول برات میاد

میشه برام ی صلوات بفرستی؟🌿🤍 
🤣🤣🤣😐💔 منم شنیدم اگه کف دست راستت بخاره پول برات میاد

اره و اگه کف پات بخاره ینی قراره بری مسافرت

من در سرزمینی زندگی میکنم که در آن دویدن سهم کسانی است که نمیرسند و رسیدن حق کسانی است که نمی دوند...😔🖤♥
2738
اگه موقع غذا خوردن زبونتو گاز بگیری ینی یکی داره پشت سرت حرف میزنه شب قبل خواب تو آینه نگا نکن د ...

همین الان دسشوی بودم نیم ساعتم داشتم صورتمو کنکاش میکردم خدارو شکر چیزیم نشد دوستان نترسید شبا خودتونو تو ایینه ببنید 😂😂😂

اینه ی عروس بشکنه اون زندگی داغونه تو چهارچوب بشینی یا ازبین دونفر رد بشی بختت بسته میشه قیچی بهم ...

آینه عروس واقعا  من دیدم  گم شدن حلقه تو نامزدی رو هم دیدم آخرش طلاق شد 

آتیش گرفتن حنا عروس با فشفشه هم دیدم طلاق شد

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست