2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام به حرف پدر مادرت گوش کن موقعی به حرفم میرسی که دیر شده چون تنها کسی هستن که نگرانتن پدر مادرت تجربه دارن حتما یه چیزی میدونن که تو درک اونو نداری البته تقصیرت نیست آدم تا تجربه نکنه متوجه نمیشه چی به چیه درک چیزی که تجربشو نداره

2740
سلام به حرف پدر مادرت گوش کن موقعی به حرفم میرسی که دیر شده چون تنها کسی هستن که نگرانتن پدر مادرت ت ...

بله حرفتون درسته اما خب با به هم علاقه مندیم بعدشم با اینکه ۳ ساله در ارتباطیم هنوز ۳ ۴ سال بعد میاد جلو به فکر شرایطشه که داره حل میکنه

ما هم قصد زندگی کردن تو روستا رو نداریم ینی خودم نمیرم

اهان ،اگر الان فعلا قصد ازدواج ندارین،پس ذهنتو درگیر مخالفت نکن،اصلا شاید تا زمان مدنظرتون خودتون تصمیم ب جدایی گرفتین،سعی کن مدت رابطه زیاد نشه،و حتما هم منطقی باش

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
اهان ،اگر الان فعلا قصد ازدواج ندارین،پس ذهنتو درگیر مخالفت نکن،اصلا شاید تا زمان مدنظرتون خودتون تص ...

نه خب هنوز فعلا دوتامونم قصد ازدواج نداریم هم زوده هم شرایط جور نیست 

خب شرایطشو حل کنه کلا  مادر پدرت موافقت کنن اعتمادشونو‌جلب کنه  چند سالته

خب اره دیگه خودشم میگه نگران نباش من شرایط جور کنم پدر مادرتم حل میکنم خودم ۱۷ سالمه 

2706