2733
2734
عنوان

امشب به این نتیجه رسیدم که ...

1029 بازدید | 38 پست
به این نتیجه رسیدمم که انگار هر چی دعا کنی تا روال اون موضوع و مشکل طی نشه دعا تاثیر نداره..
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
مواردی رو تو زندگیم دیدم که خیلی توصل و توکل توش بوده اما ....نا امید نیستم . افسرده هم نیستم ..فقط فکر میکنم به این موضوع گاهی
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مسئله اینکه که ما هرچی میخوایم و فکر میکنیم خدا باید بهمون بده برامون بهترین و به صلاحمون نیست، منتهی ما چون حکمتهای خدا رو متوجه نمیتونیم بشیم و احساسمون با عقلمون با هم یه چیز و میخوان فکر میکنیم وقتی حاجت روا نمیشیم یعنی دعا تاثیر نداشته یا عجله داریم اون موقع که ما میخوایم بشه اما واقعیت اینکه باید توکل کرد و سپرد به خودش
هرکس، آنچه را که دلش خواست بگوید

آنچه را که دلش نمی خواهد می شنود . . . بله !!!!
نمی خواهم فاز منفی بدم ...ولی این قسمتی از واقعیته که ما سعی می کنیم اونو نبینیم انگار ...ولی باز هم دست بر نمیدارم ...شده برای آرامش خودم . .و با تمام این حرفا شما رو هم تشویق می کنم بهش ...فقط خواستم نظرمو به اشتراک بذارم
2706