2737
2739
عنوان

جواب این حرف مادرشوهرم رو چی بگم

348 بازدید | 20 پست

مادر شوهر من یه چیزی یاد گرفته اونم کلمه (ژن )بچه من خوب می رقصه میگه این ژنش به ما رفته یه دخترم بیش فعاله می گه ما این ژن رو نداشتیم یعنی به شما رفته بد غذا می خوره میگه این ژنش ماله تو مثلا بچه منظمیه خونه رو تمیز می کنه میگه این ژن عمشه به این کلمه حساسیت پیدا کردم دیگه دلم می خواد یه تیکه ای چیزی البته مودبانه باشه بهش برنخوره بگم دیگه اینقدر ژن ژن نکنه

سلام به همه امروز در تاپیک آخرم دعا سریع الاجابه امام رضا(ع) رو گذاشتم(دوتا عکس هستن یکیشون صفحه دوم و دیگری صفحه سوم. روی عکس ضربه بزنید تا با بهترین کیفیت بخونید)

توجه شود که گذاشتن این پیام هدف کار خیر است و چه بسا کسی که حاجتی دارد در تاپیک شما این پیام را ببیند

ان شاالله همه هر چه سریع تر به حاجتشون برسن🌹

Ensemble à Paris یعنی با هم در پاریس

ژنهای خوب فقط مال اوناس😏😑

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بی ادبی که کرد بچت بگو اره منم این ژن نداشتم این ژن مامان بزرگته

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2731

بهش بگو ما کلا عقیده داریم تره به تخم اش میره حسنی به باباش

)یه اصطلاحه عامه)

بعدم بگو خوب و بدش رو نمیدونم ولی مسلما همش به باباش رفته

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2738

بگو اره ژن ما بده  یا اره ژن شما خیلی خوبه

نمیدونم شلختگی مرتب بودن خوب حرف زدن چه ربطی به ژن داره ژن معمولا واکنش ها و حساسیت های خونیه جدا از این که بعضی از خلقیات بچه به والدینش نزدیکه که بیشتر هم به خاطر تربیت

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
اصلا وقتی میگه ژن نه نگاش کن نه حرفی بزن نه بخندنه اخم کن انگاری وجود نداره خودش ضایع میشه بعدیه مدت

اینکه توصیف خنگولاس که نه نگاه کنه نه بخنده نه اخم کنا نه حرف بزنه!!!! باید در آن مچشو بگیره که بیشتر از کلمه"ژن"نتونه چیزی بگه و هنگ کنه

بگو ژن چی‌هست؟؟یعنی اخلاق؟؟دهنش گل گرفته میشه

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2706