2733
2739

موقع بهونه گیری اگه خیلی طولانی بشه گریه و زاریش دیگه وحشی بشه و بدی سمتش چنگت بزنه یا خودشو چنگ بزنه 

جیغای وحشتناک.

خودشو رو زمین بکوبه. 

همه جوره مقاومت کنه و جلوت کم نیاره. 

اگه کسی این تجربه رو داشته بیاد بگه دلیلشو پیدا کرده یا نه طبیعیه یا نه؟ 

پیشنهادتون چیه.

حالم خیلی بده😔😔😔

تقریبا دو نیم سالست

خدایا حافظ همه ی بچه ها باش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بچم گاهی اینجوری میکنه... اصلا غیر قابل کنترل میشه. دیگه به زور میگیرمش یه اب سرد میزنم صورتش اروم میشه یه کم... شربت اهن بهش بده. 

دوستان گل نی نی سایتی من به دعاهای شما خیلی اعتقاد دارم. برای ارامش همیشگی زندگیم و خونه دار شدنم یه صلوات میفرستید.. 

دختر منم گریه میکنه و میره تو اتاقش،بعد حمله میکنه بمن و باباش

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

وای دختر من همینجوری بود .خیلی بدتر شبا عادت کرده بود از ساعت ۴ صبح بیدار میشد جیغ میکشید تا ساعت ۵و ۶ .وای یادم نمیره من ک میرفتم سمتش هم خودش رو هم منو چنگ مینداخت تمام صورتم و داغ،ن کرده بود حتی خودش رو .چقد مو میکند اینقد خودشو میزد ک منم با گریه هاش گریه میکردم هیچ کاری از دستم بر نمیومد 😥

من هیچوقت نمیتونم بد باشم،  من کل بدنم قلبه ^_~ 💞🦄 ( ˘ ³˘)❤ 

من از وقتی به بچم شربت اهن میدم خیلی ارومتر شده... اینا کم خونی دارن. 

دوستان گل نی نی سایتی من به دعاهای شما خیلی اعتقاد دارم. برای ارامش همیشگی زندگیم و خونه دار شدنم یه صلوات میفرستید.. 
2738
من بچم گاهی اینجوری میکنه... اصلا غیر قابل کنترل میشه. دیگه به زور میگیرمش یه اب سرد میزنم صورتش ارو ...

امروز چون جیشی بود همه جاش وجیغ میزد هرکاری کردم آروم نشد دیگه منم بردمش تو حموم فقط بهش آب زدم ک آروم بشه ولی نشد خودشو نینداخت کف حموم صورتشو چنگ میزد 

به زور لباس تنش کردم 😭😭😭😭😭

وای دختر من همینجوری بود .خیلی بدتر شبا عادت کرده بود از ساعت ۴ صبح بیدار میشد جیغ میکشید تا ساعت ۵و ...

یعنی کاری نکردین؟ خودش خوب شد؟

آخه ما تو خونه هم دادو بیدادی نداریم 

دخترمم کلا آرومه تز نوزادی اروم بوده اما جدیدا این کاراش غلط اندازه داغونم کرده

2706