2733
2739
عنوان

مانترا خانم چند لحظه کارتون دارم

103 بازدید | 7 پست

@مانترا3    

سلام من تو تایپیک متوجه شدم شما تو بارداری آمپول میزدین 

یه سوال بپرسم شما تو بارداری دوفاستون هم خورده بودین یادتونه تا چند هفته خوردین ؟

بله عزیزم دوفاستون هم داشتم تا آنومالی خوردم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم دوفاستون هم داشتم تا آنومالی خوردم

ممنون که جواب دادین 

من ی سقط داشتم بعد آمپول آنوکساپارین واسپرین ودوفاستون داد 

من دخترم 15 ماهشه چن روز پیش یهو دیدم که میگن دوفاستون نهایت تا 20 هفته من یادمه حتی دکتر بعد اونم بهم داد من مشکلی نداشتمکه بخواد دوفاستون ادامه بده  احساس میکنم دکتر حواسش نبود 

من خودم تقریبا دوماه اخر نخورده بودم 

چند روز ذهنم خیلییی مشغول شد 

2731
چند روز گریه میکنم همه میگن بعد 20 هفته نباید خورد 

شما دچار وسواس فکری شدی

هیچ ربطی نداره. ماهممون تا هفته های اخر پروژسترون مصرف کردیم من شیاف داشتم پرولوتون داشتم

دوفاستون رو خیلیا تا هفته ۳۲ داشتن. اگه حس میکنی این فکرا زیاد داره بال و پر میگیره و نمیتونی کنترلش کنی با روانشناس و مشاوره حتما صحبت کن آروم میشی. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
شما دچار وسواس فکری شدی هیچ ربطی نداره. ماهممون تا هفته های اخر پروژسترون مصرف کردیم من شیاف داشتم ...

خیلیی ممنونم که جوابمو میدین  یکم آروم شدم 

آره وسواس فکری دارم متاسفانه  

همش دور اطرافم میبینم که فقط تو بارداری مکمل خوردن وفقط ماه اول شیاف داشتن غصم میگیره

2738