2733
2739
عنوان

مشکل با همسر 🥺

2620 بازدید | 160 پست

میشه بیاین لطفا به کمکتون احتیاج دارم ی مشکلی بین من و همسرم هست

اول از همه سلام دوستای گلم 

من حدودا دوماهی میشه که ازدواج کردم ینی یک سال و نیم عقد بودیم بعدش ازدواج کردیم تازه قبل از اونم نزدیک به سه سال دوست بودیم حالا اینا به کنار من خیلی کارم و رشتم رو دوست دارم و اینو همسرم خوب میدونه توی دوران دوستی و بعدش هم زمانی که عقد بودیم میگفت من مشکلی با کارت ندارم اصلا ولی حالا که ازدواج کردیم بعد دوماه میگه من نباید برم سرکار و با کار کردنم مشکل داره من اینهمه سال تلاش کردم درس خوندم حالا اینجوری میگه خب دیووونه ای چیزی که نیستم اینهمه وقت از عمرم صرف درس خوندن کردم حالا آقا اومده میگه نرو سرکار 

بهش میگم دلیلت چیه بهم بگو میگه وقتی میری سرکار به بقیه کارات نمیرسی و خسته میشی بداخلاق میشی اما واقعا اینجوری نیس من هم درس میخونم هم کار میکنم توی بیمارستان با همه این سختی ها من همیشه به خونه و زندگیم رسیدم تا جایی ک تونستم همسرم توقع داره منم عین بقیه خانوم های خانه دار باشم که وقتی میاد خونه همه جا مرتب باشه و بوی غذا بپیچه توی خونه ولی خب من واقعا نمیتونم اینجوری باشم آخه خب نمیشه در توانم نیست دیگه من تا جایی که تونستم تلاش کردم توی این دوماه درسته زیاد نتونستم غذا درست کنم ولی اگه نتونستم درست کنم از بیرون گرفتم ی جوری میگه از خونت و من می‌زنی واسه کارت انگاری من همیشه سختی بهش دادم غذا همیشه آماده بوده بعدشم اونقد فرقی بینش نیس ک من درست کنم یا از بیرون گرفته باشم خونمون هم تا جایی که تونستم مرتب نگه داشتم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم امشب بحثمون شد فکرش نمیکردم اینقد زود بعد از ازدواج دعوامون بشه 

ببخشید خیلی طولانی شد ولی میشه بگید حق با من هست یا نه؟ 

واقعا راحت و سبک شدم حرف زدم آخه میترسم اگه به مامانم بگم همسرم عصبانی بشه از دستم از طرفی هم خوب نیست هراتفاقی افتاد به خانواده هامون بگیم دیدشون نسبت به زندگی ما تغییر میکنه و این شد که اومدم پیش شما درد و دل کنم 

درضمن ببخشید تندتند تایپ کردم اگه اشتباه داره به بزرگی خودتون ببخشید مهربونا 😘

اگر رنگ بودم،آبی بودم...💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما توروخدا میشه ی صلوات برای حل مشکلم بفرسین؟ دیگه کم اوردم دارم دق میکنم فقط از خدا کمک میخوام ...

اره عزیزم من فرستادم انشالا مشکلت حل بشه😇

اگر رنگ بودم،آبی بودم...💙
2728
2740

همسر من هم مینطوره و نمیزاره من حتی ادامه تحصیل بدم چون میگه دوست ندارم وقتی میام خونه ببینم تو نیستی 

ولی خب چون دوسش دارم دیگه مجبورم کنار بیام

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰

اولا به خونوادتون نگو 

دوما قرص مولتی ویتامین خارجی بخور 

سوما شوهرتو خر کن که از این به بعد تلاش می کنی بیشتر به کارای خونه برسی چون هم شغلتو دوس داری هم کارتو 

🌱 زندگی؛ ادامه داره... بیا بخندیم :) 
خانوما توروخدا میشه ی صلوات برای حل مشکلم بفرسین؟ دیگه کم اوردم دارم دق میکنم فقط از خدا کمک میخوام ...

فرستادم. الهی مشکلت حل شه. خدا نکنه اینجوری نگو

خدایا هر چه تو خواهی راضی ام به رضایت 

حق با شماست 

اوایل خانه داریتون هست مسلما یکم بگذره با تجربه تر میشی و بهتر میتوتی مدیریت کنی با همسرتم بحث نکن همینارو بگو ک تجربه همزمان شاغل بودن و خانه داری نداشتی و کم کم میتونی همزمان هردورو خوب انجام بدی

فعلا هم ب نظرم برای رسیدگی ب خونه در هفته یکی دوبار کمکی بیار

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱