2737
2739
عنوان

چجوری با شوهرتون آشنا شدید؟!

260 بازدید | 16 پست

من اولین بار شوهرمو ۱۱ سالگی دیدم اونم ۱۸ سالش بود، کی فکر می‌کرد یکروز با هم ازدواج کنیم، اونم ۱۷ سال بعد.  دوست خانوادگی بودیم ما و ازدواجمون سنتی بود.

دنیام=شوهرم+دخترم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هنوز دوستیم. تو اینترنت

یه زمانی تو دوره ما خیلی واکنش بود نسبت به آشنایی اینترنتی، من خودم از اونایی بودم که خیلی براش جنگیدم و همه جا میگفتم خب اینم یه راهه دیگه

دنیام=شوهرم+دخترم  

تو مغازه 

رفتم پرینت بگیرم آشنا شدیم دوسه بار رفتم عاشقم شد بعد تو اینستا خیلی رسمی حرف زدیم بعدم به دوست پسر و دوست دختر بازی کشید و خواستگاری😂

هرگز پیش پزشکی نرو که گلهای مطبش پژمرده شده اند..🤍🥀🕊️
2740

۱۷باهاش دوست شدم ۲۸ ازدواج کردم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
تو مغازه  رفتم پرینت بگیرم آشنا شدیم دوسه بار رفتم عاشقم شد بعد تو اینستا خیلی رسمی حرف زدیم ب ...

😂😂😂اول اش که رسمی حرف میزدیم خیلی باحاله😂😂😂.

در حالی ک الان تو پیام میگه: بخووورمت😂😂😃

اصن پیامای اول مون و نگاه میکنم، خندم میگیره😅😂😜

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
2706