2737
2739
عنوان

مادرایه لحظه بیاید😢

170 بازدید | 20 پست

میگم اینکه نوزادداعم بخوره یعنی شیرمن کم کالریه؟سیرش نمیکنه؟چون شیرمیادگفتم شایدسبکه براش اعصابم خوردشده داعم درحال مک زدنه ده دقیقه وقت میده بازدوباره تادوساعت می مکه دوباره همین روال....البته پیشاپیش عذرمیخوام نمیتونم جواباتونوبدم فعلا.دستم بنده همین فسقله به زوریه دستی نوشتم.امامیخونم نظراتتونو.سرفرصت جواب میدم یبار

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

شیرتو تقویت کن ب احتمال زیاد سیر نمیشه

بعضی وقتا هم بچه ها عادت به مک زدن دارن

ابگوشت ماهیچه چهارمغز کاچی بخور

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  

چندوقتشه؟دختر منم تا سه ماه و نیم خیلی میخورد البته شیرخشک،از ماه ۴ و ۵ دیگه کم شد

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم فکر میکردم شیر دارم اما کم بود و دخترم سیر نمیشد، طفلک گاهی تا یک ساعت هم شیر میخورد اما چیزی گیرش نمیومد. بعد از ۲۳ روز وزنش از وزن تولدش هم کمتر شده بود. نهایت شیرخشکی شد. هرکاری کردم شیرم زیاد نشد که نشد

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

من خواهرم شاغله دورانی که بچه شیر میداد بچه دومیش

خیییلی اذیتش میکرد

فک کن ساعت ۲میمود تا ۴سینه تو دهنه بچه بود

دوباره ۶تا۸ واقعا میگم ها بدونه شوخی

دیگه از۱۰تا۱ ی وقفه کوچولو بود

رفت دکتر خواهرم گفتم ی چیزی عادیه تو اکثر بچه‌ها

تازه خواهرم خییلی تقویت نیشد و چیزایی مثله ماکارانی که شیر زد زیاد میکرد میخورد

تازه خواهرم خیییلی شیر داست درحدی که میرفت سره‌کار باید زیره لباس زیرش دستمال نیزلشت 😄

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2738
شیرتو تقویت کن ب احتمال زیاد سیر نمیشه بعضی وقتا هم بچه ها عادت به مک زدن دارن ابگوشت ماهیچه چهارم ...

احتمالاچون خودم هنوزم سرحال نشدم بدنم خیلی ضعیفه مرسی ممنون

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
چندوقتشه؟دختر منم تا سه ماه و نیم خیلی میخورد البته شیرخشک،از ماه ۴ و ۵ دیگه کم شد

ده روز

نه کم کالری نیست گلم .شاید سیر نمیشه یا ماشالله شکمو یا شیرت کمه

نه باباخیلی ریزه بچم.همون سیرنشدنش شایدچون خودمم ضعیفم

نوزاد میل به مکیدن داره  شاید اصلا گرسنه نباشه فقط دنبال مکیدنه بهش پستونک بده

اینجوری که سینه روول میکنه

ده روز

عزیزم🥰مبارکه،بذار بخوره گناه داره،چون تازه زایمان کردی بدنت انرژی نداره خسته میشی موقع شیردهی،مولتی ویتامینای دوران بارداریتو ادامه میدی؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
پسر منم همینه دکتر گفت تا وقتی وزن گیریش خوبه جای نگرانی نیست شیرت مشکل نداره  شاید بچه رفلاکس ...

نه رفلاکس نداره نمیدونم میبرمش دوباره وزن گیری مرسی ولی روزی سه بارش شیرخشکه

منم فکر میکردم شیر دارم اما کم بود و دخترم سیر نمیشد، طفلک گاهی تا یک ساعت هم شیر میخورد اما چیزی گی ...

من شوهرمم اصراربه شیرخودم داره خودم روزی سه بارشیرخشک میدمش ولی میترسم اخرشیرمنوول کنه احساس میکنم باهمون شیرخشک راحتترسیرمیشه

2706