2737
2734

بله نسخه هم میدن

تو واتساپ برا من فرستادن. کد ملی مو پرسید بالای نسخه نوشته . از نسخه عکس گرفتن تو واتساپ برام فرستادن

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم واسه داروخونه باید پرینتشو بگیرم؟ 

نه گوشی رو نشون دادم و کارت ملی که کد ملی رو مطابقت داد.

من نسخه م روانپزشکی بود. داروهای استرس

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2728
منم دقیقا واسه همین میخام ویزیت شم😔

البته من مشاوره گرفتم دیگه داروها رو زود کنار گذاشتم.

مشاور هم تلفنی بود عالی بود.

چرا با مشاور صحبت نمیکنی؟

البته من مشاوره گرفتم دیگه داروها رو زود کنار گذاشتم. مشاور هم تلفنی بود عالی بود. چرا با مشاور صح ...

چون انقد استرسی و عصبی هستم حس میکنم باید فقط قرص برام تجویز بشه زندگیم داره از هم میپاشه سر این رفتارام

چون انقد استرسی و عصبی هستم حس میکنم باید فقط قرص برام تجویز بشه زندگیم داره از هم میپاشه سر این رفت ...

اشتباه نکن. اثر دارو موقتیه

من شماره مشاور رو میدارم برات حتما نوبت بگیر باهاش صحبت کن 

09378717536

2740