2733
2739

بچه ها من با وجود رعایت وحشتناک و سه تا ماسک و حتی دستکش کرونا گرفتم با یه بچه دوساله که اونم درگیر شده همسرم هم همین طور عین یه تیکه گوشت افتادیم یه طرف حالمون افتضاحه نا نداریم حتی یه چای بریزیم دلم داره واسه بچه کباب میشه فردا اسکن دارم دکتر گف درگیر بشی باید بستری بشی بچم چی میشه خدایا حق من نبود اصلن حالم خوب نیسس

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

پیاز خورد کن با اب بزار بجوشه بخورید حتما 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین چندتا ماسک زدن خطرناک تره بخدا .چون آلوده هست دست میخوره .پیش کسی باشین داشته باشه سرایت می‌کنه .شاید از همسرتون گرفتین

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2728

ما هم پنج تایی درگیرم من سه تا بچه دارم...شوهرم واکسن زده بود اما چون از دوز دوم ۲۸ روز نگذشته بود کرونا گرفت از نوع دلتا ...بعد هم بچه هام و من گرفتیم خیلی سخت....جمع کردن سه تا بچه طاقت فرسا بود

دقیقا حرف منم همینه

اشکال نداره اصلا روحیتونو از دست ندید

مایعات زیاد بخورید

غذاهای گرم و مقوی

دمنوش آویشن

انشالله بهتر بشید

اسکنم کردی لازم نیست بستری شی فقط وقتی خدایی ناکرده اکسیژن خون بیاد پایین بستری مسکنن

ما هیچ الهی همه تو ••• خوشا به بخت بلندم که در کنارِ منی♡  متاهل و متعهد💍 جانِ من است او  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنی دوستم  
2740

اینقد روحیت نباز کسی رو نداری بچه رو دوهفته نگه داره برات .مادر یا مادرشوهری

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
ما هم پنج تایی درگیرم من سه تا بچه دارم...شوهرم واکسن زده بود اما چون از دوز دوم ۲۸ روز نگذشته بود ک ...

عزیزم ریت درگیر شده بود؟

اینقد روحیت نباز کسی رو نداری بچه رو دوهفته نگه داره برات .مادر یا مادرشوهری

اخه بچه هم کرونا داره مادرم که فوت شده خواهر هم ندارم مادرشوهرم هم بیچاره دیابت داره بچه رو بفرستم می گیره

همممممه گرفته‌اند و یا خواهند گرفت... با هر میزان دعایت دستورالعمل‌ها !

مگر واکسن زده باشند که این سویه دلتا، واکسن زده‌ها رو هم درگیر میکنه!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706