2752
2734

خانوما من جنینم مشکل داشت هفته هفتم دکتر بهم قرص میزوپروستول داده در حد پریود و کمتر خون ریزی داشتم بنظرتون دفع میشه اینجوری؟ لخته خیلی خیلی کم 

دو تا داخل باید میزاشتی ، دو تا زیرزبون ، بعد دو ساعت دو باره دو تا زیر زبون، کیسه اب پاره میشع جنین دفع میشه ،بعدش  یه سونو بده اکه جفت نیفتاد برو دکتر خودش میگه چیکار کنی، زعفرون غلیظ دم کن بخور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سه روز پیش سقط کردم .تو ۸ هفته ایست قلبی کرده بود ۱۲ هفته سقط کردم. ۱۲ تا قرص داد بهم هر ۶ ساعت ۴ تا زیر زبونی گذاشتم. اول کیسه آب پاره شد بعدم سه تا تیکه بزرگ مثل گوشت ازم دفع شد الانم هنوز خونریزی ودرد دارم تا برم سونو ببینم چی میشه

2731

من قرصشو گیر نمیاوردم هر چقدرم زعفرون و دم نوش خوردم بدتر می گفتن سفت شده ی داروخونه ای آخر بار دیگه پیدا کردیم شماره داد زنگ زدم برام ارسال کرد دستورشم خودش داد فکر کنم اصلا دکتر بود ولی نگفت ۰۹۱۰۳۵۴۳۳۱۴