2752
2734
عنوان

مسابقه گوشی و تیشرت و تخفیف

110 بازدید | 5 پست

پیج اینه: tomojerrytv

توی استوری تقلب هست هرکی میخواد قبل از این که تایم تقلب تموم شه شرکت کنه

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399

عزیزم سایتی میشناسی مدرک icdl بگیرم

معتبر هم باشه هااا

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
عزیزم سایتی میشناسی مدرک icdl بگیرم معتبر هم باشه هااا

خودم از سایت مدرکشو نگرفتم و نمیدونم کدوم معتبره ولی چک میکنم چیزی دستگیرم شد بهت میگم عزیزم

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
خودم از سایت مدرکشو نگرفتم و نمیدونم کدوم معتبره ولی چک میکنم چیزی دستگیرم شد بهت میگم عزیزم

من منتظرم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

میشه از جزوه ای چیزی خوند و مدرک رو گرفت؟ چون وقت دیدن فیلم ها رو ندارم☹️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2731
من منتظرم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 میشه از جزوه ای چیزی خوند و مدرک رو گرفت؟ چون وقت دیدن فیلم ه ...

مبحثش جوریه که ادم حوصلش نمیگیره بخونه

من قبلا داشتم با این که ادم باحوصله ای هستم ولی حوصلم نمیگرفت

فیلم راحت میگه اینجا کلیک کنیم اینطوری میشه

جزوه میگه در پنجره ای که باز میشود در تب فلان از سمت بالای صفحه دکمه فلان را از منو پیدا کرده دوبار کلیک میکنیم 

مبحثش جوریه که ادم حوصلش نمیگیره بخونه من قبلا داشتم با این که ادم باحوصله ای هستم ولی حوصلم نمیگرف ...

اخه برای امتحانش میگم یعنی راحت باشم

چون برا فیلم نگاه کنم فک کنم باید نوت بردارم تا یادم بمونه😕