2733
2739

سلام من ۲۱ روزه عمل کردم.و لی متاسفانه خیلی کم رو بینیم کار شده.من میخواستم فقط کوچیک بشه وپره های بینیم جمع بشه ولی متاسفانه همه میگن تقریبا همون دماغته وتغییری نکرده .حالا کیا مثل من بودن بینیشون بزرگ بوده ولی بعد کوچیک شد تا چه مدت دارو وآمپول رعایت هم کردم.تقریبا افسردگی دارم میگیرم😑😑😑

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  

عزیزم عکس بینی ات رابزار تا بگم چه جور میشه 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

تا ۶ ماه ورم داره 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد یسال .برا من ازاولم خوب بود

خدای مهربونم حواست به همه اونایی که جزتو کسی رو ندارن باشه .مهربون باشد عمرخیلی کوتاهه ...صد سال دیگه هیچ کدوم ازماها پیر، جوون ،بچه  ،تواین دنیا نیستیم 
2731

من سه ماهه عمل کردم،چون نوک بنیم گوشتی بود گفته تا یکسال ورم داره ولی من راضی ام چون پره های بینیمو خودم گفتم دکتر دست نزنه،عزیزم زمان بده درست میشه خودتو درگیرش نکن،تو زیبایی و بینیت مسلما خیلی تغییر کرده،ب نظر اطرافیان اهمیت نده خودت مهمی

کلا اطرافیان زر زیاد میزنن..... و مسلمن بینی عمل شده هر بینی که باشه خیلی قشنگ هست 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2738

بینی تا یکسال هر دفعه یه شکله ، یبار کلش ورم داره، یبار ورم یه طرفه ، یبار کجه ب چپ ، یه بار به راست ، هر دفعه یه جوره تا ورم برطرف بشه.

پیج تجربه عمل رو دنبال کنید

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
چرا هیچکس جواب منو نداد! اسی جون ببخشید کسی تاپیکم نیومد با اجازت اینجا سوالمو میپرسم. کسی دکتر بمان ...

نمیدونم ولی کاش عمل نکنی یا بگی تاکیید کنی کوچیک بکنه

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
بینی تا یکسال هر دفعه یه شکله ، یبار کلش ورم داره، یبار ورم یه طرفه ، یبار کجه ب چپ ، یه بار به راست ...

سلام پیجش کجاست تو تاپیک شما

سلام پیجش کجاست تو تاپیک شما

الان میفرستم اینجا 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
عکس بزار نظر بدیم

نمیدونم ولی کاش عمل نکنی یا بگی تاکیید کنی کوچیک بکنه

من می‌خوام کوچیک بشه نیمه فانتزی می‌خوام کارای این دختره رو تو پیجش دیدم خوبه ولی با عکس نمیشه تصمیم گرفت کاش یکی بود که تجربه داشته باشه راهنماییم کنه

الان میفرستم اینجا 

https://instagram.com/tajrobe.amal.bini?utm_medium=copy_link

2706