2737
2739

روغن نارگیل و ژل الوورا و ی چیز دیگه ک یادم نیس( تو نت بزن) بریز تو جلد خالی ریمل هر شب ب مژه و ابرو بزن 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وازلین نزنی بدتر میشه 

خسته شو ولی دست نَکِش =)🦋برای فرار از ریزش موهاتون اینقد آمپولو قرص نزنید نخورید☹️ من پدر این جور چیزا رو اوردم فقط و فقط یه  دو چیزی واسم معجزه کرده [ رشد کم موهاتون کم پشتی موهاتون ریزش مو  فقط دمنوش سبوس برنج بخورید که داخل تاپیکام توضیح دادمم خودم ازش نتیجه گرفتمم عالیه < معجزست > خیلی به پوستم کمک میکنه جوشارو به مرور از بین میبره پوستو شاداب میکنه😍 بعدی ژل تخم کتانه که باید به ریشه موها زد اگه خواستین پیام بدین دستور درست کردنشو بگم عالیههه این دو مورد بزنین گوگل خودتون درمورد خاصیتاش بخونید امیدوارم استفاده کنید 🩵 
2738

روغن کرچک بهتره تاج ابروی من خراب شده بوددرست کرد🌹

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

من تقریبا همه ی راه هارو امتحان کردم آخرش رفتم میکرو کردم

شاید بعداً پول دستم اومد و رفتم کاشتم و خلاص

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

من روغن کرچک زدم خیلی موثر بود

ببین من پرسیدم گفتن ابرویی که ریخته یا با موچین برداشتیش درمیاد اما جایی که از اول مو نداشته طبیعتا هیچوقت درنمیاد.واسه خودمم دقیقا همین شکلی بود.

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
من تقریبا همه ی راه هارو امتحان کردم آخرش رفتم میکرو کردم شاید بعداً پول دستم اومد و رفتم کاشتم و خ ...

به نظر من نکن من ابرو هام فیبروز بود الان تو دوره لیزرم واسه همین میخوام ابرو هامو تقویت کنم

خدایا کرونا رو تموم کن   
به نظر من نکن من ابرو هام فیبروز بود الان تو دوره لیزرم واسه همین میخوام ابرو هامو تقویت کنم

بکاری بهتره دیگه عمریه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2706