2733
2734
عنوان

چی جواب بدم به ...

102 بازدید | 13 پست

سلام من خونه مادرشوهرم هستم و برای زایمانم که چند روز دیگه است قرار شد با دختر خالم که شهرستانه و قرار شد بیاد پیشم برم برای زایمان . الان به دلایلی پشیمون شدم که با دختر خالم برم و میخوام همراهم همون مادرشوهرم باشه . از طرفی هم با دختر خالم هماهنگ کرده بودم و اونم برنامه ریخته بود .الان بهش چی جوری بگم که نارحت نشه . از اون طرفم چون خونه مادرشوهرم هستم اونها هم خراب نشن که فکر کنن یه موقع مادرشوهرم اینا نارحتن از اومدن به خونشون چون واقعا خانواده همسرم گفتن هر کی بیاد قدمش رو چشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم‌کنسلش نمی کنم‌ دیگه یه مورد مشابه برام‌پیش اومد بعد از کنسل کردن تا مدتها جنگ‌و دعوا و گریه ...

اخه واقعا باید بگم نیاد به دلایلی . اصلا نمیشه که بیاد 

2728
چه اشکال داره، بزار دخترخاله ت هم همرات بیاد حالا که مادرشوهرت هم انقدر محترمه دخترخاله ت هم لطف م ...

نه عزیزم به دلایلی نمیخوام بیاد . از طرفی هم الان راها بسته است ولی شاید تا اون موقع باز شه و دختر خالم گفت با اتوبوس میام که من گفتم نه به خاطر کرونا میترسم ولی بعدش قرار شد همسرم بره دنبالشون با ماشین . اگه راه بسته باشه که میشه بندازم گردن بسته بودن راه ولی اگه نباشه ؟؟؟

2740
عزیزم اگه میخواست بیاد که دیگه اینجا نظرخواهی نمیکردم

یه چند روز میمونه بعد میره دیگه

حالا که هماهنگ کردی

اخه من بودم ناراحت میشدم

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم
یه چند روز میمونه بعد میره دیگه حالا که هماهنگ کردی اخه من بودم ناراحت میشدم

اخه من اینقدری هم ناراحت شدنش برام مهم نیستا . ولی خوب نمیخوام چون میخواسته لطف کنه بهش بربخوره .