2733
2734
عنوان

ورم و التهاب معده

69471 بازدید | 128 پست

سلام

خانوما قبلا چندباری اندوسکوپی کردم گفتن التهاب معده داری میکروب داشتم ک درمان شد نیست دیگ

ولی همیشه التهاب هست،الانم دارم ازدرد میپیچم به خودم

مشکل از چیه کسی تجربه داشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مثل شما بودم ورم معده میکروب زخم اثنی عشر و رفلکس با هم داشتم میکروب با قرص خوب میشه ولی ورم معده دکارت باید بهت رژیم بده چند ماه رعایت کتی خوب میشی هیچدقت هم نباید گرسنه بشی

منم مثل شما بودم ورم معده میکروب زخم اثنی عشر و رفلکس با هم داشتم میکروب با قرص خوب میشه ولی ورم معد ...

الان رژیمم دارم،غذا میخورم ولی کم

انقد ورمش بده کل شکمم ورم میکنه انگار حاملم

بله دارم ولی یک دفعه معدم کل شکمم ورم میکنه خیلی بد میشه اصلا نمیدونم چیکارکنم،

باید سردی و رطوبت معده رو کنترل کنی. هم تغذیه رو رعایت کنی هم اگه طب سنتی رو قبول داری داروی گیاهی مصرف کنی

بله دارم ولی یک دفعه معدم کل شکمم ورم میکنه خیلی بد میشه اصلا نمیدونم چیکارکنم،

وعده های غذایی زیاد ولی حجم کم و ببین با تجربه چی بهت نمیسازه مثلا من هندونه  و مثلا بستنی بهم نمیسازه 

الان رژیمم دارم،غذا میخورم ولی کم انقد ورمش بده کل شکمم ورم میکنه انگار حاملم

رژیم کم غذا خوردن که نهههه باید مرغ رو کبابی کتی بین و آهر غذا آب نخوری نون سخاری بخوری و خمیر یعنی برنج و نون بربری یا باگت و اینا نخوری روغن زیاد نخوری اینطوریه رژیمش همش یادم نیست

2706