2733
2734

این خواهر علی شکارچیه احیانا😐

یاد بگیرین خانواده رو در کنار همسر دوس داشته باشیم

هر کس احترام و جایگاه خاص خودش رو داره بدون توهین 

دختری با چشم های سنردیپیتی👁👁🌸همونجا که شاعر میگه چه چشمای قشنگی داری دختر😜 همون چشم درشته معروفم😌ریا نباشه ما چشم درشتا 😬 اول چشم بودیم با مقداری مژه👁👁 بعد دست و پا در آوردیم🤪😂😂 https://harfeto.timefriend.net/17168112413226🌸چالش ناشناس صرفا برای دوستان قدیمیست  و ارزش دیگری ندارد 🩷🦩🤍https://abzarek.ir/service-p/msg/1867261 اگر دوست قدیمی منی برام پیام بذار دیدن دوبارت خوشحالم میکنه 🦩🦩🤍🩷🦩 ● باشد که غم خجل شود از صبر قلب ما ❤️‍🩹میاد اون روز خوبه 🕊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
توچی گفتی

هیچی.لبخند زدم🙄 دنیای من با دنیای ایشون فرق داره.هیچوقت نمیتونم متقاعدش کنم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خدا نگذره از همچین آدم هایی.

میدونی؟بعضیها بدیهای خودشونو زود فراموش میکنن و خیلی زود تبدیل میشن به یه آدم مظلوم.ولی نمیدونن چه زخمی به دل طرف زدن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
تو چقد منی

شماهم مثل من به پایانش فکر میکنی و بحث های بی نتیجه رو اصلا آغاز نمیکنی؟ آدم با کسی بحث میکنه که منطق داشته باشه.این حرف  توش منطقی نبود که بشه درموردش بحث کرد.

هرکی جایگاه خودشو داره وارزشمنده زن شوهر پدر ومادر 

موافقم.هییییچ مادری تا به حال برای پسرش همسری نکرده و هیییچ همسری برای همسرش مادری نکرده.پس نمیشه مقایسه کرد و برابر دونست.هرکس جای خودشو داره.

میدونی؟بعضیها بدیهای خودشونو زود فراموش میکنن و خیلی زود تبدیل میشن به یه آدم مظلوم.ولی نمیدونن چه ز ...

دقیقا.

بعضی هام هستن ک گرگ هستن ولی ۰توی لباس بره.

بعضی هام هستن ک اصلا نمیفهمن سرشون هم بیاد باز هم کم نمیارن میگن ما کار بدی نکردیم ک سرمون بیاد.

مثل فیلم حضرت یوسف که دست آدم های معبد آمون ک دستشون رو شد برای مردم اونجا و رسوا شدن، و بعدش حضرت یوسف ب آدم های معبد آمون گفت اگه من زلیخارو ب اذن خدا جوان کنم.خداپرست میشید گفتن آره بعد ک زلیخا جوان شد.اونا باز خداپرست نشدن.

اینوحور آدم ها هرچقدر هم ک زور بزنی تا بهشون  بفهمونی کارشون اشتباهه بی فایدس.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
دقیقا. بعضی هام هستن ک گرگ هستن ولی ۰توی لباس بره.  بعضی هام هستن ک اصلا نمیفهمن سرشون هم بیا ...

دقیقا همین هستن.پس بحث کردن باهاشون بی فایدس.سرمونو درد نیاریم بهتره.لبخند بزن و رد شو