2733
2739

نه

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تحرک کمتر مساوی با دختردار شدن؟؟ تحرک رو چی تعیین میکنه؟؟

ببین وقتی سرعت حرکت اسپرم پایین باشه کند ب سمت دهانه رحم پیش میره و چون دیر میرسه ب مقصد و محیط واژنم اسیدیه سریع از بین میره

حالا این وسط اسپرم های ایکس ک دخترن توی فضای واژن مقاوم ترن پس طبیعیه ک ایگرگ ها یا همون پسر ها از بین برن ولی ایکس ها مقاومت کنن و ب تخمک برسن و نهایت جنین دختر شه

خدایا خودت مواظب بچه هام باش🦄
2740
درست نیست؟🤔

شوخی کردم من بلد نیستم😂😐اینستا داری؟؟ 

اگه داری پیج یه دکتریو بهت میدم توی پست اخرش هرموقع گذاشت سوالتو بپرس جوابتو میده

دکتر مهرنوش امیری

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
ببین وقتی سرعت حرکت اسپرم پایین باشه کند ب سمت دهانه رحم پیش میره و چون دیر میرسه ب مقصد و محیط واژن ...

چقد قشنگ توضیح دادی ممنون.

پس میشه گفت اگه در شرایطی مسیر رسیدن اسپرمها به تخمک زیاد باشه احتمال از بین رفتن ایگرگها هم بیشتره؟؟یعنی احتنال دختردارشدن بیشتره؟

چقد قشنگ توضیح دادی ممنون. پس میشه گفت اگه در شرایطی مسیر رسیدن اسپرمها به تخمک زیاد باشه احتمال از ...

خاهش میکنم

برا جنسیت دختر باید محیط واژن اسیدی ترین حد ممکن باشه. و اینکه نزدیکی چن روز قبل از تخمک گذاری باشه چون معمولا عمر ایگرگ بیشتر از ۲۴ ساعت نیس ولی ایکس ها تا ۳ روز و گاها دیده شده ۵ روزم توی لوله های فالوپ مشاهده شدن( استثنا همیشه وجود داره)

و حرف شمام درسته هر چی مسیر طولانی تر باشه مثلا بعضی از پوزیشن ها اسپرم ها رو بیشتر برا زنده موندن ب چالش میکشه

خدایا خودت مواظب بچه هام باش🦄