2733
2734
عنوان

مسواک زدن ....

125 بازدید | 17 پست

مامانای گل پسرم ۳/۵ سالشه از امروز شروع کردم مسواک زدن.ازخیلی  قبل تلاش کردم نمیشد ولی امروز بهتره وتمایل داره مسواک بزنه کلی کارتونهای آموزشی نشون دادم فقط مشکلم اینه آب خمیردندون قورت میده هر چی بهش یاد دادم امروز فایده نداشت.شما چیکار کردید میترسم ضرر داشته باشه

لطفا برام دعا کنید 

الهی🥺😂

اینم یواش یواش یاد میگیره بگو ابا کثیف دیگه قورت نمیده

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من پسرم از دوسال ونیم شروع کردم..بعضی مداقع قورت میده ولی قشنگ تف میکنه بیرون اب و کفو به خودم نگاه میکنه ادای خودمو درمیاره دقیقا

برادر جوانم عمل پیونده کلیه داره..محتاج صلوات ودعای شمام...توراخدا دریغ نکنید
2738
فعلا خمیر دندون نزن براش ی ذزه مسواکش رو تو آب نمک بزن خیلی کم یا تو دهانشویه بگو آب دهنت قودت نده و ...

فعلا زوده؟؟؟آخه فک نکنم آب نمک بزنه دهنشم شبا که خوابه شدیدا بو میده

لطفا برام دعا کنید 
من پسرم از دوسال ونیم شروع کردم..بعضی مداقع قورت میده ولی قشنگ تف میکنه بیرون اب و کفو به خودم نگاه ...

وای امروز خودمو کشتم که تف کنه ولی بچم نمیتونه البته خمیر دندون مخصوص سنشو گرفتم میترسم از مسواک زدن زده بشه

لطفا برام دعا کنید 
فعلا زوده؟؟؟آخه فک نکنم آب نمک بزنه دهنشم شبا که خوابه شدیدا بو میده

نه مسواک رو بهش بده بزنه ولی خمیر دندون نزن روش دهان شویه بمال روی مسواک یا اب نمک تا طعم به خودش بگیره و پسرت قورت نده یاد که گرفت اب دهنشقورت نده خمیر دندون بزن رو مسواکش

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
نه مسواک رو بهش بده بزنه ولی خمیر دندون نزن روش دهان شویه بمال روی مسواک یا اب نمک تا طعم به خودش بگ ...

ممنون اینم امتحان میکنم.الان مسواکشو زد خوابید

لطفا برام دعا کنید 
2706