2733
2734
عنوان

خانه تو اصفهان

324 بازدید | 23 پست

خانوما بیاین راهنماییم کنید.محل کارشوهرم اصفهان چهارباغ بالاس حالا میخوایم خونه کرایه کنیم شما باشید خونه نقلی رو ترجیح میدید توهمون چهارباغ بالا یا میرین منطقه دورتر ک خونه بهتر بگیرید؟ البته اینم بگم پولمون خیلی کمه

یکم فاصله بگیرین وجای دیگه خونه بزرگتر بخرین...اخه چهارباغ شلوغه واسه زندگی وگرونتره همه چی

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چهار باغ که قیمتا بالاس...توی سایت قیمتا را ببین

اره میدونم یه خونه همکارمون گرفته خیلی کوچیه و قیمتم بیست داده با دو اجاره البته امسال نمیدونم چقد اضافه میکنه قرار ما با همکارمون جابه جا شیم بریم خونه اون

با پول کم فعلا دعا کنید خونه گیرتون بیاد اول...بعد چهارباغ منطقه گرونه شاید بعضی از خونه هاشم جالب ن ...

اره خیلی گرونه پول مام خیلی کمه البته من مشهدیم مهمونم ندارم شاید سالی یبار خانوادم بیان 

یکم فاصله بگیرین وجای دیگه خونه بزرگتر بخرین...اخه چهارباغ شلوغه واسه زندگی وگرونتره همه چی

اخه من مشهدیم داریم میریم اصفهان مهمونم ک ندارم همم خودم تنهام تند تند میتونم برم سرکار پیش همسرم اگ دور باشم نمیتونم هرروز برم 

2740
اگه خونه مورد پسنده که بگیرید قیمتش مناسبه

خیلی کوچیکه ولی گفتم فعلا باشم تا سال دیگ ک پول رهن جم کنیم سرفرصت بگردیم جا دیگ پیدا کنیم اخه فعلا وسیله هم نداریم اگ جادورتر بگیریم رفتوامد همسرم خیلی سخت میشه و باید همش کرایه بده 

خیلی کوچیکه ولی گفتم فعلا باشم تا سال دیگ ک پول رهن جم کنیم سرفرصت بگردیم جا دیگ پیدا کنیم اخه فعلا ...

اگه تنهایین تو اصفهان به نظرم همین یه خونه نقلی و تمیز تو چهارباغ بگیری بهتره چون همه چی نزدیکت هست و دسترسی به همه چی راحته میتونی بری بگردی و منطقه خوبیه

2706