2733
2739
عنوان

بینی بچم پنج روزه کیپ شده

84 بازدید | 4 پست

بینی کودک دو ساله ام پنج روزه کیپه .هیچ مشکل دیگه ایی نداره ولی خیلی داره اذیت میشه بخاطر کیپ بودن بینیش.فقط با دهن نفس میکشه .هرکاری میکنم باز نمیشه.شربت کوریزان دادم سیتریزین دادم اسپری سدیم کلراید زدم فاییده نداشته .چیکار کنم ؟ 🥺

پماد ب.ب کلد بگیر برتش بزن. عالیه

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

با گوش پاکن دربیار محتویات و بعد اسپری کردن سدیم کلرابد

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم با روغن بنفشه داخل بینیشو چرب کن عالیه اگ میخای ازراه سریع تر جواب بگیری قطره نازوفرین هم معرکس سریع راه تنفس و بازمیکنه همه داروخونه ها دارن ۲هزارتومن البته بیشتر سه روز استفاده نکنی ازش بهتره