2737
2739

سوره حجرات بخون توکل برخدا کن.

من هفته بعد باید برم ان تی

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی نیست 

منم پراز استرسو ترس بودم توکل کن بخدا اگه ان تی خوب بوده دیگه انومالی هم خوبه نگران نباش🌹ان شاالله سالم بغلش کنی🙏🏻

خدایا شکرت به خاطر همه چیزززز🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2731
2738
مررررررسی عزیزم ؛ اره کلی پرس و جو کردم خدا رو شکر جای خوبیه انشالله

من یجای معمولی رفتم، بهم گفتن بچت مشکل داره، ۲۴ ساعت فقط گریه کردم، فوری خودمو رسوندم مشهد، پیش ی دکتر خوب و ی سونوگرافی معروف رفتم، دوباره سونورو تکرار کردم، بهم گفتن بچت عالیه هیچ مشکلی هم نداره 

واسه همین میگم جای معمولی نرو،  بیشتر نگرانت میکنن

بسلامتی زایمان کنی عزیزم

تو چنین خوب چرایی...
من یجای معمولی رفتم، بهم گفتن بچت مشکل داره، ۲۴ ساعت فقط گریه کردم، فوری خودمو رسوندم مشهد، پیش ی دک ...

عزیزم چه سخت می‌دونم همون چند ساعت چی بهت گذشته ؛ مررررررسی عزیزم انشالله نی نی نازت رو سالم و سلامت بغل بگیری

ان شاالله سالم بغلش کنی عزیزم🙏🏻

ممنونم همچنین شما نینی گلت رو

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه