2752
2734
عنوان

نظرتون در مورد معلم خصوصی، کلاس تقویتی برای پایه هشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم شهری؟ نرخ شهر ها فرق داره آخه. گرگان شهر کوچیک محسوب میشه😀

تهران هستم، 120 تا 150 خیلی اختلافی نیست، البته جلسه ای 170 تا 200 هزار تومن هم قیمت دارم

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2731
کدوم شهری؟ نرخ شهر ها فرق داره آخه. گرگان شهر کوچیک محسوب میشه😀

قیمت 300 که گفتم برای دوتا درس علوم و ریاضی هست هاا، جلسه ای 150 میشه

تهران هستم، 120 تا 150 خیلی اختلافی نیست، البته جلسه ای 170 تا 200 هزار تومن هم قیمت دارم

دیگه الان نرخ همینه. ولی خب تهران هستی میتونی نرخ کمتر هم پیدا کنی. به نظرم دیوار رو دست کم نگیر

من امسال نهم میرم پایه هشتم ریاضی و علومش راحته من خودم هردو ۲۰ گرفتم. برای ریاضی تو شهرتون کانون ریاضی میتونید ببرید اکثر شهرها کانون ریاضی داره یا پیش یه معلم خوب ریاصی ببرید برای علومم نمیدونم.

دیگه الان نرخ همینه. ولی خب تهران هستی میتونی نرخ کمتر هم پیدا کنی. به نظرم دیوار رو دست کم نگیر

ممنونم از راهنماییت ، فکر میکردم سایت دیوار برای وسایل منزل، املاک و ماشین هست نمیدونستم معلم خصوصی هم داره، حتما نگاه میکنم

آها. ببین به چند نفر داخل دیوار زنگ بزن بگو یک جلسه آزمایشی بیاین اگر راضی بودم ادامه میدیم

فکر خوبیه، ببینم چی میشه، خیلی دوست داشتم کسی معلم مدرسه معرفی میکرد، اومدن آدمای غریبه تو خونه ، اون هم الان تو کرونا، دارم فکر میکنم یه بار دیگه به معلم مدرسشون بگم تو واتس آپ درس بده و ازش درس بخواد ببینم قبول میکنه

من امسال نهم میرم پایه هشتم ریاضی و علومش راحته من خودم هردو ۲۰ گرفتم. برای ریاضی تو شهرتون کانون ری ...

موفق باشی دختر گلم یکی از تاپیکات رو دیدم دنبال قبولی تو تیزهوشان هستی آفرین، یکی دیگه از دخترام هم داره میره نهم، یه مشاوره بهم میگوف اگه میخوای مدارس خوب قبول شه باید از الان کلاس تقویتی بنویسیش

من امسال نهم میرم پایه هشتم ریاضی و علومش راحته من خودم هردو ۲۰ گرفتم. برای ریاضی تو شهرتون کانون ری ...

راستش دخترم که کلاس نهم هست ریاضی و علوم رو 20 گرفت، اما به نظرم مدرسشون خیلیی خووب نمره میده، دوره دوم متوسطه فکر نکنم اینجوری نمره بدن

2706