2733
2734
عنوان

تفسیر کیت تخمکگذاری 🤔

95 بازدید | 19 پست

افکت انداختم که راحتتر دیده شه چون کلا کیتش کمرنگ میشد ، از ماه دیگه اقدام میکنم ،این ماه گذاشتم حدودی روز تخمکگذاریو پیدا کنم

خدایا شکرت💜

روز ۱۵ و ۱۶ دو خط تقریبا همرنگ بودن. تخمکگذاریت همون موقع بوده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز ۱۵ و ۱۶ دو خط تقریبا همرنگ بودن. تخمکگذاریت همون موقع بوده

16 از خط کنترل پررنگتر شده یکم ، راستی چرا 17 کمرنگ شده 19 دوباره پررنگ شده؟ ممکنه دوبار تخمکگذاری انجام شه؟ چون من سابقه دوقلوزایی داشتم 

خدایا شکرت💜
2728
مرسی عزیزم ، شما میدونی چرا 19 دوباره پررنگ شده؟

من یه مدت استفاده می‌کردم دیگه 19 بیستم یه خط میفتاد نمیدونم چطوره ولی نمیشه زیاد بهشون اعتماد کرد اگه برای تعیین جنسیت میخوای روش مطمئن تری برو 

16 از خط کنترل پررنگتر شده یکم ، راستی چرا 17 کمرنگ شده 19 دوباره پررنگ شده؟ ممکنه دوبار تخمکگذاری ا ...

احتمال داره یه تخمک مونده باشه و دیرتر ازاد شده باشه

با توجه به بقیه شرایطتت مثل دمای بدن و ترشحاتت باید بررسی کنی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من یه مدت استفاده می‌کردم دیگه 19 بیستم یه خط میفتاد نمیدونم چطوره ولی نمیشه زیاد بهشون اعتماد کرد ا ...

نه عزیزم جنسیتش واسم فرقی نداره ، اوکی ممنون بابت راهنماییتون 🌼

خدایا شکرت💜
2738
احتمال داره یه تخمک مونده باشه و دیرتر ازاد شده باشه با توجه به بقیه شرایطتت مثل دمای بدن و ترشحاتت ...

ممنون عزیزم ، انشاالله ماه دیگه اقدام میکنم تا ببینم خدا چی میخواد 🌼

خدایا شکرت💜
ممنون عزیزم ، انشاالله ماه دیگه اقدام میکنم تا ببینم خدا چی میخواد 🌼

ان شالله خدا خیر میخواد برات

منم منتطر یه نی نی ام

ان شالله خدا خیر میخواد برات منم منتطر یه نی نی ام

انشاا... انتظارمون با یک نینی سالم و صالح و خوشگل تو بغلمون تموم میشه 💟🤗 نگران نباش عزیزم ، خدا بزرگه ، چند وقت اقدامی؟

خدایا شکرت💜
انشاا... انتظارمون با یک نینی سالم و صالح و خوشگل تو بغلمون تموم میشه 💟🤗 نگران نباش عزیزم ، خدا بز ...

ان شالله

واقعیتش من خیلی اقدام منظمی ندارم. ولی حدودا ۱۰ ماهه که زیر نظر دکتر هستم برای درمان کیست و تنبلی تخمدان.

تو این ۱۰ ماه شاید ۴ ماه اقدام کردم

ان شالله واقعیتش من خیلی اقدام منظمی ندارم. ولی حدودا ۱۰ ماهه که زیر نظر دکتر هستم برای درمان کیست ...

خب خیلی مهمه که منظم اقدام داشته باشی ، تاحالا کیت گذاشتی؟؟ اگه وقتت کمه کیت بزار ، من یبار با اولین اقدام حامله شدم دوقلو هم بودن اما بخاطر توقف رشد کورتاژ شدم ، بعدش فهمیدم پرکاری تیروئید دارم تحت درمان بودم که خوب شد ، از ماه دیگه انشاالله اقدامو شروع میکنم ، خیلی نگرانم دوباره اونطوری شه 😢 قند ناشتا و ازمایشای هورمونی دادی؟؟ 

خدایا شکرت💜
سلام شما میتونی این کیتا و برام معنی کنی؟ ممنون

سلام

روز ۱۶ نزدیکترین روز به تخمک گذاریت بوده، احتمالا روز ۱۷ ازاد شده و کیتت خراب بود و نشون نداده چون روزای بعد کمرنگتر شده

2706