2733
2739
عنوان

بیاین بگم چیکار کردم.😬😂

283 بازدید | 16 پست

من امشب تا صبح بیدار موندم.

تکالیف زبانمو نوشتم صلوات فرستادم.

بعد الان که هوا روشن شد پاشدم برم تو حیاط چون مهمون داریم مانتو و شالم پیشمه صبحا هم هوا یکم سرده من مانتومو پوشیدم گفتم شالمم سرم کنم صلوات شمارم تو انگشتم یهو تو سر کردن شالم صلوات شمار پرت شد افتاد دقیقا بغل مامانم چون مهمون داریم مامانم اومد تو اتاق من امشب یعنی شانس اوردم نخورد تو صورتش.

گفتم بخندید صبحتونو با حتی یه لبخند کوچیک شروع کنید.😂😅❤

✌😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چند جا دیدم نوشتی این تکلیف زبان رو که انجام دادی تو اون تاپیک ناشناس یکیات گزاشته بود ما خودش  دیدم 

تو یه تامیک دیگه ام دیدم😂

خیلی زوق زده ای که  تکلیتو نوشتی؟😂😂😂

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگزنخورد اب زمینی که بلند است
لولای تابه رژیمی بشکنه تعمیر میشه؟😁

😐😐😐😐خوشم میاد از فسیل ترین بخش هر تاپیک استفاده میکنن کاربرا😒😞

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
من چند جا دیدم نوشتی این تکلیف زبان رو که انجام دادی تو اون تاپیک ناشناس یکیات گزاشته بود ما خودش &n ...

خب اخه تنها کاری که کردم همین بود برا همینم بیدار موندم😂😅

منم هر جا پرسیدن چرا بیداری گفتم. حس خوبی دارم که نوشتم چون فردا وقت نمیشد بدون تکلیف باید میرفتم😶☹

✌😎
2738
خب اخه تنها کاری که کردم همین بود برا همینم بیدار موندم😂😅 منم هر جا پرسیدن چرا بیداری گفتم. حس خو ...

عیب نداره توهم به دیونه مث خودمی😂

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگزنخورد اب زمینی که بلند است
2706