2733
2739
عنوان

حالم خیلی بد

192 بازدید | 9 پست

دام برای دختر۴ماهم میسوزه،که مادر افسرده ای مثل من داره،از همه ناراحتم  همش میخوام گریه کنم ،حس تنهایی دارم،حس میکنم هیچکی دوس نداره،حس بدترین مادر دنیا رو داره،دلم برای بچم میسوزه ،اما دست خودم نیست ،میخوام جیغ بزنم داد بزنم ،علتشم نمیدونم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم ازم جدا میخوابه،حس میکنم مادرم خواهرم ازم دارن سواستفاده میکنن،نمیدونم شاید من اشتباه فکر میکنم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
2728
بعضی وقت ادم اینجوری میشه فقط بدون خودت میتونی حاله خودتو خوب کنی

چیکار کنم ،میخوام یه جا گریه کنم و جیغ بزنم انگار دلم خیلی پر

چیکار کنم ،میخوام یه جا گریه کنم و جیغ بزنم انگار دلم خیلی پر

خب گریع کن گریه خیلی خوبع ادم اروم میشه وقتی بچت خوابید تنها بودی یع دل سیر گریه کن بعد بع خودت بگو بسع پاشو ازاول شروع کن

2738

سلام گلم خوبي؟

خدا دخمل نازت رو حفظ كنه

يه سوال داشتم

شما در مركز مام اي وي اف كردي؟از اونجا نتيجه گرفتي؟

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت خدای فردا هم هست، "فردایت قشنگ"
سلام گلم خوبي؟ خدا دخمل نازت رو حفظ كنه يه سوال داشتم شما در مركز مام اي وي اف كردي؟از اونجا نتيج ...

سلام بله عزیزم اونجا ای وی اف کردم،دکتر رضا نصر