2733
2734
عنوان

بچه دزدی

382 بازدید | 17 پست

انقد شنیدم دارم دیوونه میشم وسواس فکریم دارم از ترس روزا در رو از داخل قفل میکنم نمیذارم همسرم با پسرم تنها جایی برن حتما خودم باید کنار بچم باشم بخدا دیگه گریم میگیره گاهی همش نگرانم نکنه خدایی نکرده بچمو ببرن من طاقت ندارم خدایا هیچکسو با بچش امتحان نکن😭😭😭😭

من دیوونه شدم یا واقعا حق دارم نگران باشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران باش ولی ارامش داشته باش

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728

سلام

نگرانی بیش از حد خودتان را اذیت خواهد کرد.

ولی این از مسئولیت پذیری شما حکایت دارد.

خیلی حساسیت نشان ندهید ولی چشمتان بروی فرزندتان باشد.

ت مثل؛تلاش /تنهآیی /تبریزی / تراختور                     هرشب ساعت ۱۱ تاپیک شعر داریم

ببین عدم امنیت همیشه بوده و هست ، پس حتما باید محتاط و حواس جمع بود ولی نباید سخت گرفت و زندگی رو به کام خودت و عزیزانت تلخ کرد

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

حق داری نگران باشی

ولی این حجم وسواس فکری خیلی زیاد و مخربه

علاوه ب خودت داره اطرافیان و مخصوصا پسرتو اذیت میکنه 

از لحاظ روحی روانی خیلی روش اثر منفی میزاره 

شاید الان نفهمی ولی تو طولانی مدت اثرشو میزاره

2740

من دیروز پسرم با باباش رفت خرید نه از توی حیاط نه تو راه پله صداش نیومدیعنی یه لحظه وحشت کردم داد زدم پسرمو صدا کردم گفت مامان دارم کفشامو در میارم 

چهارسال و نیمشه 

واقعا ترسیدم گفتم نکنه شوهرم زودتر رفته خرید یادش رفته بچه رو ببره 

یعنی تو اون یه لحظه هزار و یک فکر تلخ و بد اومد تو ذهنم 

خدایا حافظ همه بچه ها باش واقعا خدا به داد دل والدینی برسه که عزیزشون رو گم میکنند یا میدزدن و....

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بچه ها بستنی خواستن شب بود پسرمون بابا میگفت دوسالشه که یعنی منم ببر.خواست ببرتش اما نذاشتم گفتم شبه ...

دقیقا عین من شوهرم تا درخوته بره باید همش تذکر بدم از بغلت جداش نکن محکم بگیرش مواطبش باش شوهرمم عصبانی میشه

من دیروز پسرم با باباش رفت خرید نه از توی حیاط نه تو راه پله صداش نیومدیعنی یه لحظه وحشت کردم داد زد ...

واقعا سخته خصوصا فرزند..من حتی با فکرش قلبم درد میگیره سابقه بیماری قلبیم دارم

بخدا دست خودم تو همه چیز وسواس دارم این مورد دیگه بیشتر

حتما با ی مشاور صحبت کن 

درکت میکنم رفتار و حرکاتت دست خودت نیس ولی حتما پیگیر شو ک درمان بشی 

چون تو اینده هم خودت اذیت میشی هم پسرت

تاکی میخوای در و روش ببندی؟ خلاصه ک میخواد بره مدرسه 

از الان نزار منزوی و گوشه گیر بشه 

2706