2733
2739
عنوان

فقط آقایون جواب بدن😊

2166 بازدید | 279 پست

من ی عمو و زن عمودارم ک تقریبامیانسال هستن این دوتا عاشقانه همدیگه رو دوس داشتن ازاول الانم رابطشون خیلی خوبه فقط این وسط چن وقت پیشا از ی جایی مطلع شدیم ک عموی گرامی ی زن صیغه ای داشته ی مدت همزمانم رابطه ی عاشقانه وخوبی با زن عموی محترم داشتن

حالااین وسط ی سوال اومد توذهن من اینکه ی مرد چطور میتونه همسرشو دوس داشته باشه وباهاش رابطه ای عاشقانه داشته باشه ولی درعین حال بره زن صیغه کنه ی آدم اینوچطور میتونه هضم کنه؟؟؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید یه جریانی پیش اومده زنه تهدید کرده و گفته باید میغه کنی

گمون نمیکنم همچین چیزی بوده

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

عموت ادم خیلی سیاستی و به قول ما ترکا چوخ بیلمیشی بوده 

منتظرمعجزه خدام تادلم آروم بگیره میشه یه صلوات یه دعامنومهمون کنی اگه دعام کردی به حق حضرت زینب حاجت روابشی💚🤲
2738

اگ فهمیدی ب ماهم بگو ...اون اسمش دوست داشتن نیس حتما براش مهم نبوده زنعموت ک رفته سراغ یکی دیگ😐کسی ک عاشق یکی باشه هیچوقت بهش نارو نمیزنه و ب کسی فک نمیکنه ....

کاربراقام ب هیچ عنوان درخاست دوستی ندین ممنونم...روزگارم رو اگریک روز نقاشی کنم یک قفس باخاطرات یک قناری میکشم...
عموت ادم خیلی سیاستی و به قول ما ترکا چوخ بیلمیشی بوده 

خب ینی چی ی کم بیشتر توضیح بده

خیلی چیز عادیه برا مردا با ۱۰ تا هم میتونن همزمان عاشقونه زندگی کنن اما یکیشون رو بیشتر دوس دارن

واقعا داری میگی یا ن شوخی میکنی؟؟

2706