2737
2734
سحر جون الان میشنوم یکی بارداره بخدا جگرم براش کباب میشه اد خودم میافتم من تاپنچ ماه ابم نمیتونستم بخورم . تشنم میشد یکدونه یخ میزاشتم گوشه لپم اروم اروم اب بشه عطشم بخابه هشت کیلو کم کردم تو این چندهفتهن هامپول نه سرم نه قرص نه درمان خانگی هیچی تاثیر نداشت فقط خدا کمکت کنه بتونی زود بگذرونی اینروزهای سخت رو
خدایا،مرا آن ده که آن به

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم چون تهوع داری بیحوصله ات میکنه بخاطر هورمونهای بارداری ات تنبل و کرخت و خواب الودم هستی اینطوریه که حوصله خودت روهم نداری و احساسرافسردگی بهت دست میده اما بعدش خیلی خوب میشی مخصوصا سه ماهه دوم عالیه
خدایا،مرا آن ده که آن به
2742
سلام منم هفته 20 هستم از قبل تهوعم بهتر شده ولی هنوز نرفته قبلنا با دمیترونم خوب نمیشدم اما الان تا تهوع میگیرم سریع میخورم بهترم
http://lbdf.lilypie.com/snNIp3.png
نی نی گل من38 هفته شدش خدایا نی نیم سالم و صالح و خوشکل باشه تو مواظبش باش خدایا به تو سپردمش
خدای مهربونم شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
این وسط این ویار شدید باعث شد که خونه نشین بشمو از ترس حالت تهوع هیچ جا نرم.همش دوست دارم تو خونه باشم.تازه فقط تو اتاق خوابمون آرامش دارم.حتی حوصله نشستن تو پذیرایی یا پای تیوی رو ندارم.تمام تفریح و راه ارتباطیم با دنیای خارج شده یک رادیو کوچک و نی نی سایت و وایبر شده.حوصله هیچ کس رو ندارم.حتی خونه مامانم هم بند نمیشم.بشدت هم بی حوصلگیم باعث تنبلیم شده و نمیتونم یک استکان جابجا کنم.از بیرون رفتن فراری و بیزارم.هفته ای یکبار آمپول دارم و مرگمو برم تا درمانگاه آمپول بزنم.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
2740
دوستان باور کنین همه اینایی که گفتین رو من هم انجام دادم. هیچ کدوم تاثیر نداشت. خدا میدونه تو این 4ماه چی کشیدم. من تا از اول بارداریم تا الان 2بار بیمارستان بستری شدم.از شدت ویار و عق زدن مویرگای معده و مریم پاره شدن و خون بالا آوردم.دفعه اول 5شب بستری بودم.دفعه دوم که تا رسیدیم بیمارستان وسط اورژانس لخته خون بالا آوردم که پزشک شیفت شب حسابی ترسید و باورش نمیشد ویار حاملگی باشه.اوندفعه هم دکترم 3شب و 4روز بستریم کرد. بخدا خسته شددم
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
فرناز گلی منم با دمیترون هیچ تغییری نمیکنم یعنی ممکنه تا چند هفته دیگه حداقل این قرص کمکم کنه؟
فقط خدا بهم رحم کنه.یعنی ممکنه بعدی هم بد ویار باشم؟؟؟؟؟؟؟
2706