2737
2739
عنوان

شوهرم سرم داد زد+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 101615 بازدید | 554 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مگه آدم باید فقط برای دوست پسرش جذاب بشه ؟؟ منم نگفتم بشین زنگ بزنه ... مثل اینه که من برم به مدیر ...

عزیزم من شوهرم بعضی وقتا بهم خیلی بی توجهی میکنه مثل همین چنروز اخیر 

چیکار کنم که براش جذاب باشم؟؟

2740
چقدر مهرطلبی ...چرا وقتی جواب نمیده زنگ میزنی؟چرا وقتی میگه خودم زنگ میزنم بازم زنگ میزنی اویزون نبا ...

منم خیلی مهر طلبم 

اینکه شوهرمم احساسات به خرج نمیده بی تاثیر نیست

ولی باید چیکار کنم که انقد مهرطلب نباشم😑

قرعه ک متنفره اره باید وسایل خونه رو عوض کنم یکم قرض داریم فعلا ماشین گرفتیم ایشالا تموم شه همین کار ...

ماشین مبارکتون باشه

ان شاءالله به سلامتی وسایل رو هم نو میکنی

منم حلال کن اگر نادانسته قضاوتت کردم🙏

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟
منم خیلی مهر طلبم  اینکه شوهرمم احساسات به خرج نمیده بی تاثیر نیست ولی باید چیکار کنم که انقد ...

خودتو دوست داشته باش ....برا خودت کادو بخر ارایش کن براخودت غذا تزیین کن باخودت حال کن ..اگ باخودت حال کنی شوهرتم باتو حال میکنه

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
الانش هم باخودم حال میکنم اینکارارم میکنم برای خودم گلم،،،

همین ک چشمت به شوهرت باشه ک ببینی کی بهت محبت میکنه ینی هنوز انجام نمیدی ...

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2706