2752
2734
عنوان

شوهرم سرم داد زد+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 101649 بازدید | 554 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برای اینجور مردادباید قسط جور کنی مثلا یخچال قسطی بخر کع هرماه مجبور باشه قسط بده یه جیزی هم به خو ...

قرعه ک متنفره اره باید وسایل خونه رو عوض کنم یکم قرض داریم فعلا ماشین گرفتیم ایشالا تموم شه همین کارومیکنم

خب عزیز،من چرا اینقدرمیپیچید ب پرو پای شوهراتون نمیفهمم این همخ زنگ زدن منشاش کجاس یبار زنگ زدی ج ...

اره شما راس میگی عزیزم ولی خب منم نگرانش بودم ... حل شد من بیشتر سوالم این بود جوابه پیامشو چی بدم

خب شاید دستش بند بوده یا کاری داشته عصبی شده ب دل نگیر زنوشوهرین دیگ 😍پیش میاد

اره عزیزم به دل نگرفتم بیشترخواستم ببینم جوابه پیامشو چی بدم ک حل شد فهمیدم واقعا گرفتاربوده

عزیزم چرا یه چیز کوچیکو انقدر بزرگ میکنی بیچاره کار داشته تو هی چکشی زنگ زدی بهش معلوم عصبانی میشه د ...

نه بابا چه قهری اصلا نمیتونم قهرباشم حرف زدیم حل شد

هزاران بارر

پس چرایادنمیگیره🤨بزن دهنش😐شوخی میکنم باهاش حرف بزن خاسته ها تو انتظارتو بگوبهش بگو ک وقتی ناراحتی اون مقصره دلت میخادازت معذرت خواهی کنه

میدونی چیه اخه اون هیچوقت زنگ نمیزنه 

اشکال نداره بلاخره که میاد خونه وقتی اومد بگو نگرانت بودم بهت زنگ زدم جواب ندادی مییخواستم حالتو بپرسم کلام وقتی مییره سرکار زیاد بهش زنگ نزن بذار یکم نبودنتو حس بکنه دلش برات تنگ بشه 

2706