2737
2734
عنوان

وای خدا چقدر سخته

187 بازدید | 14 پست

تو مراحل طلاقم شوهرم اخرین بار سر پول خودم خیلی بد کتکم زد یک ماه قبل این قضیه فهمیده بودم اسپرمش صفر دیگه واقعا نمیتونستم غم بدون بچه بودن و کتک و تحمل کردم اما الان واقعا روحیم داغون میگم کاش بهش فرصت میدادم هرچند تو زندگی باهاش حالم بد بود و اگر برمیگشتم خانوادم تا ابد طردم میکردن خدایا ازت ارامش میخوام

خدا انشالا حاجت دلتو بده  همه چی درست میشه انشالا

ممنون عزیز دلم من کلا ادم خیلی احساسی بودم نه تحمل اون زندگی داشتم نه تحمل طلاق کاش خدا اول صبرشو میداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس امیدت خداباشه ولی تواین مدت شناختیش اگه اخلاقش خوب نبوده مراحل طلاقتو پیش ببرمن نیگم منی که اشتباه کردم مدام فرصت دادم والان چشم بازکردم بای بچه موندم وجایی برارفتن ندارم به خاطرپسرم ماهایکباربدنیامیاییم برای زندگی اعتمادبنفستوببربالابه خداتوکل کن

2728
نترس امیدت خداباشه ولی تواین مدت شناختیش اگه اخلاقش خوب نبوده مراحل طلاقتو پیش ببرمن نیگم منی که اشت ...

عزیزم بخدا هیچ مشکلی ندارم شاغل رسمی هستم خواهر برادرم دانشجوی پزشکی پدرمادرمم کامل پشتم هستن اما از لحاظ احساسی داغونم ارزوی مرگ دارم

عزیزم بخدا هیچ مشکلی ندارم شاغل رسمی هستم خواهر برادرم دانشجوی پزشکی پدرمادرمم کامل پشتم هستن اما از ...

چون شعیفی مثل من من اگه کارمندرسمی بودم وهمچین خانواده ای شک نمیکردم دخترنترس من ارزوی مرگم والان دارم اگه میدونی همونه عوض بشونیست حذفش کن تمام

چون شعیفی مثل من من اگه کارمندرسمی بودم وهمچین خانواده ای شک نمیکردم دخترنترس من ارزوی مرگم والان دا ...

عزیزم تموم شده جهیزیمو اوردم اما همش حس های مبهم اومدن سراغم نفسم بالا نمیاد بخاطر خانوادم نمیتونم حتی گریه کنن چون بهم میگن راحت شدی و ناراحت میشن غممو ببینن اما چه کنم حسم دست خودم نیس تورو خدا برای ارامشم دعا کنید

2738
عزیزم تموم شده جهیزیمو اوردم اما همش حس های مبهم اومدن سراغم نفسم بالا نمیاد بخاطر خانوادم نمیتونم ح ...

عادیه زمان میبره برگردی به سابق ولی ازی جاشروع کن رفتی جهازتم بیاری اصلاضعفتوبروز نده

توسنی نداری گلم جهازتواوردی همه روبزارفروش جلوچشت نزاربمونه ازموشروع کن تفریحاتتوبیشترکن بادوست وهمکاربه این فک کن تواولی نیسی اخریم نیسی بخچهترین کاروکردی بخداجدی میگم میموندی اینده ات جهنم زندگی من بود😔😔

عادیه زمان میبره برگردی به سابق ولی ازی جاشروع کن رفتی جهازتم بیاری اصلاضعفتوبروز نده توسنی نداری گ ...

خدا انشالله مشکلات تورو هم حل کنه عزیزم روز اخر با پا میزد تو سرم چون کارتمو نداده بودم بهش حالا من مریض احساس دلتنگی دارم

خدا انشالله مشکلات تورو هم حل کنه عزیزم روز اخر با پا میزد تو سرم چون کارتمو نداده بودم بهش حالا من ...

بزاربره گم شههه بی شخصیت بوده خداخیلی دوست داشته که شرشوازسرت واکرده خودتوبیشترارهمه دوست داشته باش موشحالم جداشدی خیلیی برات بهترینهارومیخام 🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘

2706