2737
2734
عنوان

بچه

57 بازدید | 7 پست

بچها من طبقعه بالا داشتم لباس مینداختم بند تو تراس ...دخترمم ۲ سالش بود اومده بود کنارم ...بعد یهوو پدر شوهرم نمیدونست من پیششم‌ باداد و ببداد میگفت بچو بگیر نیفته نیفته چند قدم تر رفت جلو گفت زیر خاک بره ننت امیدوارم ....ینی منو گفته؟؟؟؟همون موقع جارو شیلنگ داشت کف حیاط جمع میکرد😰😰😰😰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله باشما بوده

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
2728

بله💔

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

نه. با ننه مرحوم پدر همسایمون بوده 😐😑 بله خو. 

من بودم جوابشو میدادم. موندی نگاش کردی. 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
2738