2733
2734
عنوان

انگشترررم😣

627 بازدید | 57 پست

نیست پیداش نمیکنم دوساعته داره همجارو میگردم کلافه شدم خیلی عصبی ام 

دیگ کجارو بگردم اخههههه

دعا کنید پیدا بشههههه خیلی دوسش داااارم 

انگشتر نشونمهههه

شوهرت نبرده بفروشه؟یکی قبلا تو سایت گف شوهرش انگشترو برده فروخته بد۲سال بهش گفته

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیدا میشه ان‌شاءالله.

فکر کن بار آخر کجا دستت بوده.

حلقه من گم شده بود زیر فرش اتاق بچه هام پیداش کردم🙄

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
شوهرت نبرده بفروشه؟یکی قبلا تو سایت گف شوهرش انگشترو برده فروخته بد۲سال بهش گفته

😂😂😂بنده خدا همسرم ۲ روزه رفته سفرکاری من ۴ساعت پیش دستم بود انگشتر

2738
😂😂😂بنده خدا همسرم ۲ روزه رفته سفرکاری من ۴ساعت پیش دستم بود انگشتر

جارو برقی بکش بد داخل کیسه رو نگا کن میبینیش

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
پیدا میشه ان‌شاءالله. فکر کن بار آخر کجا دستت بوده. حلقه من گم شده بود زیر فرش اتاق بچه هام پیداش ...

داشتم با تلفن صحبت میکردم یهو دیدم دستم نیس با خودم گفتم اها گزاشتمش اونجا دیگ بعد یهو گفتم کجا گزاشتم 😐😐دیگ نیس ک نیس

2706