2737
2734
سلام عزیزم .شربت و یا دمنوش آویشن.شربت عسل و آبلیمو خیلی خوبه.اگه سرفه هات از عفونت های سینوسیه یعنی خشکه وگلوت چرک نداره بخور آویشن هم عالیه
🌸ان مع العسر یسری🌸فان مع العسریسری 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زنجبیل داره رو خورد کن یکم نمک بزن بجو خیلی تنده ولی خوبه...و ناشسته آب کن کم کم مزه مزه کن
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2740
من مدتی اینطوری بودم انوااااع چرک خشک کنا رو میخوردم اثر نداشت آمپول میزدم اثر نداشت سیاه میشدم از سرفه همه میترسیدن میگفتن لابد سل داره 3 تا 4 ماه اونجوری بودم یواش یواش از سرم در اومد فهمیدم اصلا اون چرک خشکنا درمونم نبوده و بیخود بوده چون اونا برا عفونت سینه و گلوس خودمو بستم به بخور و خوردن آویشن.و فهمیدم تنها درمونم پرهیز غذاییه تا مدتی لب به گوجه هندونه خیار تخم مرع ادویه سس سیب زمینی دوغ سماق فلفل و خیلی چیزا نزدم تا از سرم در اومد.
🌸ان مع العسر یسری🌸فان مع العسریسری 🌸
گل بانو من چندسال پیش برونشیت خفیف داشتم دکتر فلفل کشمش خرما گردو بادمجون و گوجه رو ممنوع کرده بود ولی الان از همسرم گرفتم این ویروس یعنی بازم حساسیته؟؟؟؟؟
تو را چند بار دوست دارم ولی هربار بسیار تر