2737
2734
عنوان

جايى براى خريد لباس بچه مى شناسيد

133 بازدید | 18 پست

جايى كه جنس لباسهاش خوب باشه و قيمتها هم دست اول باشه و گرون نباشه

ممنون ميشم بگيد اگه جايى رو مى شماسيد

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

یه پبج دارم خوبه،میخوای؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهار گرونه تعداد زياد ميخوام بگيرم براى كار خير البته ميخوام كيفيتش هم خوب باشه

اهان برا این منظور فکر کنم خوب باشه ولی میفرستم بهرحال

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

اگه نوزادی بخوای سایت سیسمونی جاهد قیمتاش خیلی ارزونه خودمم خرید کردم اگه بدونی کدومارو بخری جنیاشم عالیه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
بهار گرونه تعداد زياد ميخوام بگيرم براى كار خير البته ميخوام كيفيتش هم خوب باشه

عزیزم نوزادب میخواین ؟؟؟

سایت مای نی نی قیمتاش خیلی پایینه خدایی من اونروزم یه سرهمی سفارش دادم جنسش خیلی خوب بود 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2740
عزیزم نوزادب میخواین ؟؟؟ سایت مای نی نی قیمتاش خیلی پایینه خدایی من اونروزم یه سرهمی سفارش دادم جنس ...

ممنون كه گفتى

حتماً نگاه مى كنم 🙏

اگه نوزادی بخوای سایت سیسمونی جاهد قیمتاش خیلی ارزونه خودمم خرید کردم اگه بدونی کدومارو بخری جنیاشم ...

مرسى كه گفتى 🙏

ممنون كه گفتى حتماً نگاه مى كنم 🙏

یدونه هم هست نی نی مون البته مغازه اش تبریزه من اونروز رفتم چندتا لبای نوزادی خریدم واقعا جنساشون عالی قیمتاش فوق العاده کم 

پیج هم داره برا فروش 

فقط نوزادی هستش اینا

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
ممنون ازت 🙏

elia.shop1

یدونه هم هست نی نی مون البته مغازه اش تبریزه من اونروز رفتم چندتا لبای نوزادی خریدم واقعا جنساشون عا ...

ممنون 🙏

نگاه مى كنم