2737
2734
عنوان

خانوادتون هرچند وقت یکبار میان خونتون واسه مهمونی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 30 پست

من به خانوادم دور هستم و من و همسرم مشغله زیاد داریم برای همین مهمونی کم میگیریم و حتی فرصت جایی رفتن هم کم داریم 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا؟؟

بخاطر کرونا گلم من خیلی استرس شدید گرفتم جوری که پیش روانپزشک میرم البته دلیلشم پارساله که هر هفته یکی از عزیزامونو پشت سرهم از دست دادیم خیلی نزدیک بودیم۰الان استرس میگیرم کسی بیاد خونمون چون شوهرم همش بیرونه اهل رفت وامد با خانواده خودشم هست پرجمعبتم هستن۰من فقط با دوتا ماسک میرم به خانوادم سر میزنم میام اونجا ناهر وشام نمیمونم

2740

خانواده خودم و شوهرم شهرستانن دیر به دیر میان

اینجا برادرام و خواهر برادر شوهرمن که دو هفته ای یکبار میان 

قبل کرونا هفته ای یکبار

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.

حسرت یه مهمونی تو دلم مونده اخه تازه خونه خریدیم توروخدا دعا کنید این شرایط بگذرع دلم لک زده تو حونم از عزیزان پذیرایی کنم۰دعا کنید مامانمم دوز دوم واکسنشو بزنه 

حسرت یه مهمونی تو دلم مونده اخه تازه خونه خریدیم توروخدا دعا کنید این شرایط بگذرع دلم لک زده تو حونم ...

انشاءالله عزیزم

اگه دوست داشتین یه صلوات مهمونم کنین دوستان😘😍
2706