2733
2734
بهترین دوستم توی دانشگاه ازاد مرند قراره از پایان نامه ش دفاع کنه... من میخوام سوپرایزش کنم و بدون خبر برای مراسمش برم.اما متاسفانه تا حالا اونطرفها نیومدم میخوام با قطار بیام تبریز و از اونجا برم مرند دیدم همه قطارای تهران تبریز حدود ساعت 5 تا 7 عصر حرکت میکنن. میخوام بدونم چند ساعته میرسه قطار به تبریز؟ ایستگاه تبریز پیاده شم چطوری برای مرند ماشین گیر بیارم. خیلی دردسر داره؟ یا راحت گیرم میاد؟ ایسگاه راه اهن تبریز هم مسیره با بزرگراه مرند؟؟؟ توی گوگل مپ دیدم دانشگاه ازاد مرند کنار بزرگراه تبریز مرند هست... از جاده اصلی خیلی فاصله داره؟؟؟؟راحت میتونم پیدا کنم؟ مرسی که کمکم میکنید... پیشاپیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم قطار ساعت 6 میرسه تبریز اگه خواستی با سواری بری پیاده شو جلوی راه اهن سوار ماشین های مرند بشو.45 دقیقه راهه دانشگاه ازاد مرندم خیلی جای راحتی تو مسیرت به راننده بگو چلوی درش پیاده شو. اگه خواستی با قطار بری اگه واگن سه به بعد نشستی باید پیاده شی بیای جلو واگن 1و2 بشینی چون این دو واگن میرن مرند بعد جلفا. بعد تو راه اهن مرند پیاده شو دربست بگیر برو دانشگاه ولی به نظرم راه اول به صرفه تره چون در حالت دوم انگار داری مرند رو دور میزنی گلم.
در ضمن تو ایستگاه راه اهن تبریز اگه خواستی سوار سواری بشی باید کمی پیاده بیای جلو برسی به میدون. اونور میدون دارن راننده ها خودشون رو می کشن.مرند-شبستر-صوفیان-.... کرایشم پنج تومنه اول میرسی صوفیان بعد دانشگاه ازاد مرند بعدا خود مرند