2737
2734
عنوان

فوت نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2354 بازدید | 34 پست
دقیییییییییییقا یکی از فامیلامون همین مشکل براش پیش اومد ولی اون طبیعی بود زایمانش بچش دختر بود چند ...

من مشکلم اینه میترسم مجدد بچه بیارم چون دلیلشو نفهمیدیم

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشکلم اینه میترسم مجدد بچه بیارم چون دلیلشو نفهمیدیم

نه عزیزم ان شاالله که همین یه دفعه بوده

میفهممت

منم یه بچه مشکل دار سقط کردم میترسیدم اقدام کنم دوباره اما الان تو اقدامم برام دعا کن زودتر نتیجه بگیرم

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
چطوری پیگیر بشم روز اول که بستری شد گفتن زایمان سختی داشته درشت بوده بچه موقع سزارین فشار اومده چیزی ...

البته یه مساله ای هم هس ک هر چی بیشتر فک کنی چی شد و چرا شد بیشتر عصبی میشی و حرص میخوری ،شایدم بهتر باشه بش فک نکنی 

من سقط دومم بخاطر قصور پزشک بود،بم گف بچه مشکل داره و باید سقط کنم اما بعد سقط هررررجا ازمایش و سونومو دیدن گفتن م مشکلی نداره و پزشکت اشتباه متوجه شده،بچه سالممو سقط کردم و خدا میدونه چقد عذاب وجدان داشتم و درد کشیدم اما فقط وقتی از دکترم گذشتم و گفتم خواست خدا بوده تونستم آروم بگیرم

توام به این فک کن که خدا برای هیچ بنده ای بد نمیخواد حتما یه حکمتی داشته ،ایشالله که خدا صبر هر دردی که میده رو هم به آدم بده 

2728
بله من پسرمو پنج روزگی از دست دادم ،مثل شما بی قرار بودم دلم اشوب بود،نمتونستم خدا رو ببخشم،حالم خیل ...

خداروشکر جاش سبز شده.یعنی میشه منم باز بچه دار بشم ؟من یه پسر دارم خداروشکر برای دخترم ناشکری نکردم کفر نکردم ولی چندروز اینقدر خودمو زدم و گریه کردم پسرم دیگه میترسید بیاد پیشم.علت فوت بچه شما چی بود عزیزم 

نه عزیزم ان شاالله که همین یه دفعه بوده میفهممت منم یه بچه مشکل دار سقط کردم میترسیدم اقدام کنم دو ...

انشالله نتیجه بگیری و خدا بچه سالم بهت هدیه کنه

فامیل ما پسرش س ساله بود از بالکن افتاد و مرد...الان دوسال میگذره داغووون د..ولی الان ی دختر هفت هشت ...

الهی عزیزم خدا بهش ارامش بده انشالله خدا هیچکس رو با فرزند امتحان نکنه

2740
😢 آخه چررررا؟  غصه نخور جاش تو بهشته

جای اون خوبه ولی جای خالیش لباساش و تخیلات مادرانه من و برادرش داره داغونم میکنه 

البته یه مساله ای هم هس ک هر چی بیشتر فک کنی چی شد و چرا شد بیشتر عصبی میشی و حرص میخوری ،شایدم بهتر ...

حس عذاب وجدان خیلی بده منم چون یه دکتر گفت شاید بخاطر ماسک بوده کلی عذاب وجدان دارم .عزیزم انشالله زودتر باردار بشی و طعم مادر شدن رو بچشی

خداروشکر جاش سبز شده.یعنی میشه منم باز بچه دار بشم ؟من یه پسر دارم خداروشکر برای دخترم ناشکری نکردم ...

قربونت بشم ،حتما جاش سبز میشه،مطمنن باش باردار بشی خیلی حالت بهتر میشه بچه منو میگفتن مشکل تنفسی داره،

به وقت تولد دوقلوها  
قربونت بشم ،حتما جاش سبز میشه،مطمنن باش باردار بشی خیلی حالت بهتر میشه بچه منو میگفتن مشکل تنفسی دار ...

مممون بابت انتقال انرژی مثبت وخوبت حرفات ارامش میده 😘

2706