2726
عنوان

فوت نوزاد

2329 بازدید | 34 پست

سلام مامانا دلم آشوبه روحیم خرابه 🥺🥺 دوماهه دختر قشنگمو از دست دادم نمیتونم آروم بشم خیلی بیقرارم .بچه دوم بود جنسیت دختر تو ۳۸ هفته و ۴روز زایمان سزارین داشتم یه کم سزارینم طول کشید وسطش استرس گرفتن خودم خیلی وسط عمل اذیت شدم ولی بچه دنیا اومد با صدای گریه اش خیالم راحت شد گفتن درشت و سفیده بعد چند دیقه گفتن به اکسیژن احتیاج داره میبریم یه ساعت دیگه میاریم ولی فرداش بر اثر کمبود اکسیژن تشنج کرد و رفت تو کما ۶ روز تو کما بود بعد تموم کرد .علتو نمیدونم کسی مثل من بوده بیاید باهم دردودل کنیم

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم یه سوال بپرسم؟

اهل کرمانی؟؟

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

فامیل ما پسرش س ساله بود از بالکن افتاد و مرد...الان دوسال میگذره داغووون د..ولی الان ی دختر هفت هشت ماهه داره

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت

وای عزیزم ایشالله هیچوخ برا کسی پیش نیاد واقعا سخته

پیگیر شو ببین اگ قصور پزشکیه شکایت کن

واقعا سخته ایشالله که با گذر زمان آروم تر بشی ،

من اینجوری نشدم اما دوبار حامله شدم و سقط کردم😔الان بچه دار شدم بچه منم نیاز ب اکسیژن داشت،سه روز بستری بود بیمارستان 

بله من پسرمو پنج روزگی از دست دادم ،مثل شما بی قرار بودم دلم اشوب بود،نمتونستم خدا رو ببخشم،حالم خیلی خراب بود افسردگی گرفتم،بعد نه ماه دوباره باردار شدم انگار ادم دیگه ایی شدم البته استرس زیادی تو بارداری کشیدم اما بعدش حالم دلم خوب شد خدایا شکرت،منو ببخش که کفر زیاد گفتم

به وقت تولد دوقلوها  
نه عزیزم تهران هستم

دقیییییییییییقا یکی از فامیلامون همین مشکل براش پیش اومد ولی اون طبیعی بود زایمانش

بچش دختر بود چند روز تو کمالود بعد فوت کرد

خدا بهت صبر بده گلم

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
وای عزیزم ایشالله هیچوخ برا کسی پیش نیاد واقعا سخته پیگیر شو ببین اگ قصور پزشکیه شکایت کن واقعا سخ ...

چطوری پیگیر بشم روز اول که بستری شد گفتن زایمان سختی داشته درشت بوده بچه موقع سزارین فشار اومده چیزی نیست خوب میشه ده ساعت بعد گفتن پیگیری کردیم حین زایمان به بچه اسیب وارد نشده احتمتلا بخاطر ماسکی بوده که تو دوران بارداری زدی بعد که به تشنج رسید خیلیا گفتن بچه که خونه نبوده بدون امکانات تشنج کنه تو بخش ویژه نوزادان چرا اکسیژن نرسوندن؟ازشون علت خواستم گفتن نمیدونیم بعد گفتن آزمایش ژنتیک اونم ازش گرفتیم منفی بود خیلی سختمه اصلا نمیتونم اروم بشم

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...
2706