2733
2739
عنوان

خاطره زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 48 پست
خیلی میترسم این اتفاقات بیفته و من متوجه نشم

هفته چندی؟ نترس عزیزم هفته های آخر سونو و معاینه زیاد میگیرن 

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ۳۹ و ۲ روز پسرم ضربانش افت کرد سزارین اورژانسی شدم، ولی خداروشکر درد طبیعی و دیگه نکشیدم 

منم تاچهارسانت امپول فشارومعاینه😶

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

من بدترین زایمانو تو اون خانومی دیدم که دوقلو داشتو یکیشو بازایمان طبیعی به دنیا اورده بود یکیو با سزارین 

نه میتونست بشینه نه نمیتونست بخوابه 

بچه هاش دختر بودن ،تازه میگفت اونی که طبیعی دنیا اومدو بیشتردوسش دارم

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
مبارکه کلا زایمان فرایندی هست که هر اتفاقی ممکنه من خودم ماماهستم ولی خب زایمان خیلی بدی داشتم ،😔حت ...

زایمان خوب نداریم بازگذشت حتمامیخونم

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
2740
من بدترین زایمانو تو اون خانومی دیدم که دوقلو داشتو یکیشو بازایمان طبیعی به دنیا اورده بود یکیو با س ...

وای😳

وای😳

اره عزیزم دکترنگرفته بود طفلک میخواست طبیعی هم دنیا بیاره دوتا بچرو 

یه دختریک ساله هم داشت من براش گریه میکردم 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
خواهر تو با این خاطرت بیشتر ما رو ترسوندی😨

ایشالله به سلامتی فارغ بشی

خیلیا شروع میکننداما تعداد کمی تا اخرش دوام میارن زندگیمو پر کردم با خودم😛واسه اینه اینقدرتنها شدم😌همه دست کم صدبار خوردن زمین😥ولی چند نفر مثل من پاشدن😎 فقط برای سرگرمی و مشورت اینجام، زندگی زیادم سخت نیست ما سخت میگیریمش  هی روزگار 🎀هی روزگااار🎀 جلو آیینه به خودم گفتم به روت نیار!🎀 خدایا بابت خاله شدنم شکرت    کاربر قدیمی سایت،بهترین روز زندگیم روزی بود که فهمیدم دارم خاله میشم😍خواهرم خیلی دوست دارم😊به زودی مانکن میشم👗 کاربر مرد ببینم میترکونمش😜اینجا میام برای دردو دل😊دعا میکنم همه خانمایی که منتظر بچه هستند خدا بهشون نی نی بده😛مجردم و تاپیک های بارداری مربوط به خواهرمه ☺هیفده سالمه ولی اسمم تو لیست خادم امام رضا هست 
2706