2737
2734
عنوان

خاطره زایمان

806 بازدید | 48 پست

۱۵تیریعنی اخرشب رفتم بستری شم چون نشتی کیسه اب داشتم ولی هیچ دردی نداشتم ۳۹هفته وپنج روزم بودفرداش شروع کردن سروم امپول فشاروهی داعم معاینه هربارمحکمترازقبل انجام میدادن😑برابقیه هم تختیام خیلی سختتربوددکترمن یکی دیگه بودکه سرشم شلوغ نیومدولی هم تختیادکترشون یکی بودکه خشن بداخلاق بوداونارودیدم روحیموباختم😶کم کم دردتاچهارسانتی پیش رفتم که دیگه کلاکیسه ابوپاره کرد

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

دوباره اومدمعاینه بااون دردی که ازامپول فشارداشتم ومعاینه محکمترکه متوجه شدن یدفه بچه توشکمم مدفوع کرد.دیگه به دکترم تماس گرفتن من نفهمیدم ذهنم درگیراون خونریزیای بقیه بامعاینه هاپی درپی اونابود.که فرم دادن امضاکنم بازنفهمیدم که گفتن دکترت گفته تابچه مدفوعونخورده اورژانسی سزارین بایدبشی 

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هنگ بودم هم سزارین نمیخواستم توتاپیکاهم میگفتم اما ازاینوربراطبیعی هم داشتم به غلط کردن میفتادم روحیم ضعیفه.دردسوندودرداون چهارسانتی که پیش رفتم فشارم افتادداشتم میفتادم که ویلچراوردن منوبردن سمت اتاق عمل شوهرم استرس داشت چون میدونست عمل میترسم وکلی بام حرف زداروم کنه تابرسیم بعدخدافظی اون اقاهه دیدخیس عرق شدم خواست منوازجوخارج کنه یذره سوال پرسیدمن فقط گفتم بی حسی نمیخوام فقط بیهوشی چون روحیشونداشتم بعدگفت چی خوردی گفتم صبح یذره اش😶گفت نمیشه که گفتم صبح زودبودمن مسعولیت قبول میکنم بیحسی توکمرنشه فقط خندیدگفت اش خوشمزه بودحالا😑😂

بعدشم قبول کردوگازبیهوشی وصل کرددیگه نفهمیدم دوساعت بعدبهوش اومدم سه بارجاموعوض کردن ازبرنکاردبه بعدی تاروتخت همون بلندکردن هم خیلی زجراوربودبچمواوردن حتی جرات تکون خوردن نداشتم تاگذاشتنش بغلم چهره اش ترکیبیه😂😍 دماغ چشم دهن شوهرموگرفته بوربودن وانگشتاش مثل من.

دردشدیدموقع راه رفتن داشتم بااون خونریزی واقعاهلاک شدم تنگی نفس کتف وگردن دردهم اضاف شدخیلی سخت بودبعدشم که مرخصم نکردن چون مدفوع درسته بچمومریض نکردوبه موقع بودولی من عفونت کردم تاسه روزبستری بودم تامرخص شدم

فقط یه خاطره بود شایدنتونم جواب بدم دستم بند نی نیمه ایشالاسرفرصت.

2738

منم ۳۹ و ۲ روز پسرم ضربانش افت کرد سزارین اورژانسی شدم، ولی خداروشکر درد طبیعی و دیگه نکشیدم 

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-

مبارکه کلا زایمان فرایندی هست که هر اتفاقی ممکنه من خودم ماماهستم ولی خب زایمان خیلی بدی داشتم ،😔حتما درموردش تاپیک میزنم

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
عزیزم از کجا فهمیدی ضربان افت کرده؟

به خاطر توقف رشد پسرم بستری شدم  و آمپول فشار زدن بعد دو دقیقه نشد که ضربان قلبش نامنظم میزد سریع فرستادنم اتاق عمل،

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
یاابلفض اینارو میخونم میترسم

واقعاطبیعی سخته دهانه رحم بازشدن جدازایمان هم جدا.ولی من تاچهارسانتشوپیش رفتم اخه یه سانتی مونده بودم وبی درد.خیلی سخت بودهی به خونریزی میندازنت واقعامادرومیگن بهشت زیرپاشه بیخودنیس ولی ایشالازایمانت راحت باشه گیردکتردرست بیفتی دکترمن خوب بود

2706